Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Gx serisinden sonrakileri izlemeye gerek yok hiç değmez yani boşa vakit kaybetmeyin.

Umarım Link, Pendulum gibi salak salak şeyler getirmezler. Fusion, Ritual neyinize yetmiyor anlamıyorum :/
Para. :/ Sürekli kart ve set çıkarıyorlar akışı sürdürmeleri lazım ve para kazanmaları lazım tabii.Çıkarmazlarsa oyun ilkel versiyon gibi yerinde sayar.Ama bunu sürekli fusion,ritual vs çıkarıp da yapabilirlerdi.Eski köye yeni adet getirip garipçe kurallar çıkardılar.En son pendulum sahayı full dolduruyordu oyunu bırakmadan önce.

Valla yok bildiğim kadarıyla 99 dan sonrası bende ing altyazlı olarak izlemiştım.
O zaman ben de öyle yapacam mecbur :(
Gx serisinden sonrakileri izlemeye gerek yok hiç değmez yani boşa vakit kaybetmeyin.

Para. :/ Sürekli kart ve set çıkarıyorlar akışı sürdürmeleri lazım ve para kazanmaları lazım tabii.Çıkarmazlarsa oyun ilkel versiyon gibi yerinde sayar.Ama bunu sürekli fusion,ritual vs çıkarıp da yapabilirlerdi.Eski köye yeni adet getirip garipçe kurallar çıkardılar.En son pendulum sahayı full dolduruyordu oyunu bırakmadan önce.
5Ds güzel, yarısından fazlasını izledim. Bundan sonrası çöp olsa bile izlemeye değer bir seri. GX'te Yubel Arcı hariç çok öne çıkan bir Arc yoktu bana göre. DM ise bence bu ikisinin de alt bir seviyesinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık