Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ne yok ki? :D

Dark Magician, Agent, Fortune Lady, Darklord, Blue Eyes, Mermail, Flower Cardian, Masked Hero, Aromage, Cyber Dragon vs.

Bazı destelerin yeni çıkan paketlerle bir iki eksiği var(Dark Magician ve Cyber Dragon/Future Horizon gibi) ama genel olarak çoğunu tamamladım. Eksikleri de biriktirdiğim gemlerle tamamlamayı düşünüyorum.
Dark Magician, Darklord ve Cyber Dragon çok popüler şu aralar. Çok paket açmıyorum ya ben. Ne bileyim öyle ihtiyacım olan kart yok pek. Shiranui'ye el atılana kadar onu oynarım. Zaten yarın sezon başlar başlamaz çıkmaya çalışacağım. Kupa geliyor ondan.

Dark Magician, Darklord ve Cyber Dragon çok popüler şu aralar. Çok paket açmıyorum ya ben. Ne bileyim öyle ihtiyacım olan kart yok pek. Shiranui'ye el atılana kadar onu oynarım. Zaten yarın sezon başlar başlamaz çıkmaya çalışacağım. Kupa geliyor ondan.
Aynen. Dark Magical Circle ve Cyber Dragon'un diğer kartları için Future'a mutlaka girmeyi düşünüyorum. Yeni main box'ı da hedefliyorum bir yandan. Ben iyi olanları seçip ona göre açıyorum hep.

Shiranui'ye ban gelir diyordum ama ses seda çıkmadı. Bu gidişle gelmeyecek gibi görünüyor ama belli de olmaz tabii. KC Cup'a da asılacağım bu ay. Kog olduğumuz için direk 2. tura geçiş hakkımız var zaten ama ilk turdaki ödüller kaçmaz.

Aynen. Dark Magical Circle ve Cyber Dragon'un diğer kartları için Future'a mutlaka girmeyi düşünüyorum. Yeni main box'ı da hedefliyorum bir yandan. Ben iyi olanları seçip ona göre açıyorum hep.

Shiranui'ye ban gelir diyordum ama ses seda çıkmadı. Bu gidişle gelmeyecek gibi görünüyor ama belli de olmaz tabii. KC Cup'a da asılacağım bu ay. Kog olduğumuz için direk 2. tura geçiş hakkımız var zaten ama ilk turdaki ödüller kaçmaz.
Ne ödül var?

Gem ödülleri çok iyi. Dlv max olana kadar yanlış hatırlamıyorsam 1000'e yakın gem veriyor. Belki de daha fazladır. Günlük KC Cup oynanmasına bağlı olarak 100 gem ve bonus gemler de veriyor. Ayrıca sr ve ur ticket da var. Çok severim KC Cup'ı iyi kazandırıyor :D
Doğru iyi gem veriyor ama eskiden çok daha fazlaydı :D
Ha bir de kart limitlerini genelde kupadan sonra yapıyorlar. Kupada daha iyi bilgi topluyorlar kim hangi kartı kullanmış. Eski kart limit tarihlerini ve kupa tarihlerini karşılaştırdım :D

Doğru iyi gem veriyor ama eskiden çok daha fazlaydı :D
Ha bir de kart limitlerini genelde kupadan sonra yapıyorlar. Kupada daha iyi bilgi topluyorlar kim hangi kartı kullanmış. Eski kart limit tarihlerini ve kupa tarihlerini karşılaştırdım :D
Aynen doğru söylüyorsun. Son zamanlarda etkinliklerin gem ödüllerini iyice kıstılar ama yine de KC Cup bir nebze olsun daha iyi.

Oo iyi yapmışsın :D Bakalım artık. Neyi ne sebeple banlayacaklar merakla bekliyorum. En iyisi kupa bitene kadar herhangi bir pakete girmemek.

Yapma be :( Shiranui'me dokunmasınlar :(
Başkan sen de öyle yap istersen :/

Aynen doğru söylüyorsun. Son zamanlarda etkinliklerin gem ödüllerini iyice kıstılar ama yine de KC Cup bir nebze olsun daha iyi.

Oo iyi yapmışsın :D Bakalım artık. Neyi ne sebeple banlayacaklar merakla bekliyorum. En iyisi kupa bitene kadar herhangi bir pakete girmemek.

Başkan sen de öyle yap istersen :/
Merakla bekliyorum :D
Örnek vereyim Invoked Cocytus 11 Aralık'ta kısıtlanmış ve ne tesadüf (!) dünya birincisi ve ilk sıradakiler Invoked kullanıyordu Kasım kupasında. Darklord kartları 28 Ekim'de kısıtlandı ve tesadüfe (!) bak ki Eylül kupasında en çok kullanılan deste o :D

Bunlar Neos Fusion gibi ikinci ve üçüncü kopyası parayla alınan karta el atmışlar acımazlar :( Umarım olmaz ama olursa da yapacak bir şey yok :/
Ama Neos Fusion da hak etmişti ne yalan söyleyeyim. Çıktığı an patlama yapmıştı, her düelloda o vardı. Kaç tane Neos vs Neos dönüyordu o sıralar. Tabiri caizse cılkını çıkarmışlardı. Bir de her desteye uyumlu olduğundan kullanım alanı çok genişti. Ee durum böyle olunca limiti yapıştırdılar.

Merakla bekliyorum :D
Örnek vereyim Invoked Cocytus 11 Aralık'ta kısıtlanmış ve ne tesadüf (!) dünya birincisi ve ilk sıradakiler Invoked kullanıyordu Kasım kupasında. Darklord kartları 28 Ekim'de kısıtlandı ve tesadüfe (!) bak ki Eylül kupasında en çok kullanılan deste o :D
Vay be :D Desteler çok sıkıntılı olduğu için banlanıyor sanıyordum. Meğerse kupalarda en çok kullanılanları hedef alıyorlarmış. Gerçi buna uymayan durumlarda vardır Kiteroid gibi. O da çıkar çıkmaz banı yemişti :D :hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık