Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2023

Sınava girecek misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Sizin beklentilerinizi karşılamakla mükellef değil. Saygım yok dedirtecek bir şey yapmamış çocuk.
Yav tanımadığınız bir cocuk hakkinda nasil rahat konusuyorsunuz ya .d Kimdir nedir bilmeden cücük sizin beklentilerinizi karsilamak zorunda degil. Nasil tornadan gectiniz bilmiyorum ama verilen emegin karşılığı sadece çalışmaktır. Çalışmayan, dersaneden kaçıp playstation kafelerde dirsek çürüten birine bu devirde kimse saygi duymaz kusura bakma. Beyefendinin her bir maasrafini karsila e canim beklentilerimizi karsilamakla mukellef degilmis ahahahahahaha

Edit. Yatirim yaptığınız, geleceğini kurtarmasi icin cebinizden hayatinizdan kistiginiz birinden beklentiniz de olur arkadaşlar. Yeni nesil libos laflarla bana gelmeyin. Benim babam beni dershaneye gonderene kadar kendini heder etti. Kendi atasina saygısından çalışmayan hayta adama da duyar kasmayin rica ediyorum

Yav tanımadığınız bir cocuk hakkinda nasil rahat konusuyorsunuz ya .d Kimdir nedir bilmeden cücük sizin beklentilerinizi karsilamak zorunda degil. Nasil tornadan gectiniz bilmiyorum ama verilen emegin karşılığı sadece çalışmaktır. Çalışmayan, dersaneden kaçıp playstation kafelerde dirsek çürüten birine bu devirde kimse saygi duymaz kusura bakma. Beyefendinin her bir maasrafini karsila e canim beklentilerimizi karsilamakla mukellef degilmis ahahahahahaha

Edit. Yatirim yaptığınız, geleceğini kurtarmasi icin cebinizden hayatinizdan kistiginiz birinden beklentiniz de olur arkadaşlar. Yeni nesil libos laflarla bana gelmeyin. Benim babam beni dershaneye gonderene kadar kendini heder etti. Kendi atasina saygısından çalışmayan hayta adama da duyar kasmayin rica ediyorum
Verilen emeğin bir karşılığı olmak zorunda değil. Çocukları yatırım olarak gören bir zihniyet sağlıklı değil. Dünyaya getirilirken çocuğa sorulmuyor. Siz onun masraflarını karşılamakla mükellefsiniz, o sizin beklentilerinizi karşılamakla mükellef değil. Tahsile yönelik ilgisi yoksa çocuk, başka bir alana yönlendirilir. Israrla kaçtığı yere tekrar tekrar gönderip, sonra beklenen sonucu getirdiği için saygım yok denilmez. Bu süreç çocuğa da eziyet olmuş. Herkes okuyacak diye bir kaide yok.

Okumaya niyeti olmayan bebe dershaneyle de okumaz özel hocayla da. Masrafa gerek yok kendini belli eder zaten böyle insan.

Verilen emeğin bir karşılığı olmak zorunda değil. Çocukları yatırım olarak gören bir zihniyet sağlıklı değil. Dünyaya getirilirken çocuğa sorulmuyor. Siz onun masraflarını karşılamakla mükellefsiniz, o sizin beklentilerinizi karşılamakla mükellef değil. Tahsile yönelik ilgisi yoksa çocuk, başka bir alana yönlendirilir. Israrla kaçtığı yere tekrar tekrar gönderip, sonra beklenen sonucu getirdiği için saygım yok denilmez. Bu süreç çocuğa da eziyet olmuş. Herkes okuyacak diye bir kaide yok.
Olaya biraz yanlış taraftan bakıyorsunuz. Adamın anlatmak istediği şey ortaya konması gereken emek. Çocuk elinden geleni yapsa ama istenileni başaramasa pek tabii kimsenin benim ona saygım kalmadı gibi bir şey demeye hakkı olmaz fakat burada dert yanılan şey ortada yeterince emek verilmemiş olması. Hayatını sürdürebilmesi ve başarılı olabilmesi için emek veren insanlara en azından senin de çalışarak karşılık vermen gerekiyor. Başarman gerekiyor demiyorum bak, çalışman ve bir şeyler yapabilmek için çabalaman gerekiyor diyorum.

Berkay , samimi söylüyorum manyak olursun kanka yapma.

Duyar yapacağınız kişinin hayatini bilmeden ona duyar kasmayin. Bilip bilmeden konusmayin. Ben demiyorum profesor olsun. Lan emek gostersin ya. Ben mezun olasiya her gece 1 e kadar ayaktaydim. Sabah 5 de fisek gibi kalkip kutuphaneye giderdim. Bak benim gibi yapsin demiyorum. Iyi bir liseden cikis yapan birinin kendi hayati icin kendi gelecegi icin cabalamamasina hic mi hic saygim yok. Yine anlamayacaksaniz soylediklerimi, lutfen cevap yazip yormayin.

@Schrader eyv kardeş, sonunda anlayan biri.

Valla, ben sabahtan beri yaptığım sonuçtan ötürü azar işitiyorum. Daha fazla çalışmalıydın, yattın falan deniliyor. Sonucumu birkaç sayfa beriye yazmıştım. Ebeveynlerin gözü doymuyor bu konuda maalesef. 2. olsan neden 1. değilsin diyecek durumdalar. Ama ilk 100 istediniz, ama 100k istediniz. Çocuk, kapasitesinin gereğini karşılamak zorunda değil bunu anlatmaya çalışıyorum. Bir noktadan sonra destekleyici davranmak gerekir. Farklı perspektiflerden baktığımız için orta noktada buluşamayacağız, belki o yönden bakınca aynı şekilde davranırım bunu bilemiyorum. Daha fazla tartışmaya gerek yok mutabakat sağlayamayacağımız için, iyi forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık