Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir amiral olursa bilmediğimiz biri olur ama amiral olabilecek seviyede bir adam olsa marinford'da kendini belli ederdi 2 sene sonra bu olur derdik. Magellan impel down'da kalmış olmamasa ve paramecia olduğu için fiziksel gücünü ve var mı yok mu belli olmayan hakisini de geliştirirse amiral olmaya uygun biriydi. Tabii iki senede fiziksel güç ve haki amiral seviyesinde geliştire bilecek adam gösterilmedi. Zorlarsa magellanı kabul edebilirdik meyvesi hem alan saldırısına hemde teke teke uygun bir meyveydi.
Crocodile - Jimbei - - İvankov - Karasakal tayfası - diğer mahkumlar -
Bunların hepsi Magellandan tek yedi : /
Dayanıklığıda iyi , Luffy'in G3 - G2 saldırılarının çok etkilediğini sanmıyorum.
Keşke Magellan olsaydı ama İmpel Down'da kaldı.

legend_luffyy

bence cobii yardımcı amiral olmuştur süpriz bi isim bekliyorum daha önce ismini duymadığımız vergo gibi olacak ansızın çıkar karşımıza:D

Crocodile - Jimbei - - İvankov - Karasakal tayfası - diğer mahkumlar -
Bunların hepsi Magellandan tek yedi : /
Dayanıklığıda iyi , Luffy'in G3 - G2 saldırılarının çok etkilediğini sanmıyorum.
Keşke Magellan olsaydı ama İmpel Down'da kaldı.
magellan kraldı ama şöyle bir sorun var, bu adam ne zaman amirallik yapıcak:ehe:

bence cobii yardımcı amiral olmuştur süpriz bi isim bekliyorum daha önce ismini duymadığımız vergo gibi olacak ansızın çıkar karşımıza
abi naaptınya tamam bende coby e odanın torpillisi diyorumda daha smoker yeni yardımcı amiral oldu:hhh:

Magellan kesinlikle yakışır amiralliğe onune geçeni tekliyor :D.Logia değil paramecia olması ayrı bir avantaj.Gerçi magellan zehire haki ekliyebiliyormu onuda bilmek gerek.Ekliyebiliyorsa logia falan tanımaz alayına girer :D

legend_luffyy

adam hakisini uyandırdı garbın yanında eğitildi halada eğitiliyordur.2 sene gecti oda bide meyve patlattımı ona neden olmasın adam olur valla adamsın deriizz bizdee :oleyo:

legend_luffyy

Magellan kesinlikle yakışır amiralliğe onune geçeni tekliyor .Logia değil paramecia olması ayrı bir avantaj.Gerçi magellan zehire haki ekliyebiliyormu onuda bilmek gerek.Ekliyebiliyorsa logia falan tanımaz alayına girer

magellan olmaz bence nedeni: impeldonda yağmur siiryuudan tek yedii

Şuan Luffy'nin 2y sonrası amiral seviyesinde olup olmadığı tartışmaya açıkken, gördüğümüz karakterler arasında hiç birinin amiral olma şansı yok. Eksik amiraller tamamlanacaksa yeni karakterler şart bence. Bu kişiler dünya hükümetinden de olabilir bir ihtimal. Eğer Coby'i, Luffy yonkou indirdikten sonra görürsek amiral olarak çıkar bence karşımıza.

Valheru21

Magellan bu saaten sonra olamaz.Adam Impel Down müdürlük görevini dahi kaybetti.Tahminim yepyeni bi karakter göreceğimiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık