Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
Millet gene gaza gelmiş utanmasalar Kaido ile denk diyecekler. O sahnelerin bana kalırsa hiç bir değeri yok.Oda'nın gazlama sahnelerinden biri. Kaido ile çarpışabilecek biri en sağ kol seviyesinde olmalı ama Yamayı bu kadar güçlüyse Sasaki'yi tekler geçerdi ya da Ulti ile dövüştüğünde teklerdi. (Arkadan saldırması nı kastetmiyorum)

İlla ki bu karakterleri yenerdi ama kolay olmayacağı belli. İlla bir seviye belirteceksek g4 kullanmayan Luffy ile denk giderdi muhtemelen ilk karşılaştığı zaman.
Bir de bunun üstüne meyve gücü eklenince Yc2 seviyesi diyebiliriz.
Sağ kol seviyesi karakterlerin bir hakide çok üst düzey olduklarını düşünüyorum o yüzden Yamato bunu karşılamıyor.

Millet gene gaza gelmiş utanmasalar Kaido ile denk diyecekler. O sahnelerin bana kalırsa hiç bir değeri yok.Oda'nın gazlama sahnelerinden biri. Kaido ile çarpışabilecek biri en sağ kol seviyesinde olmalı ama Yamayı bu kadar güçlüyse Sasaki'yi tekler geçerdi ya da Ulti ile dövüştüğünde teklerdi. (Arkadan saldırması nı kastetmiyorum)

İlla ki bu karakterleri yenerdi ama kolay olmayacağı belli. İlla bir seviye belirteceksek g4 kullanmayan Luffy ile denk giderdi muhtemelen ilk karşılaştığı zaman.
Bir de bunun üstüne meyve gücü eklenince Yc2 seviyesi diyebiliriz.
Sağ kol seviyesi karakterlerin bir hakide çok üst düzey olduklarını düşünüyorum o yüzden Yamato bunu karşılamıyor.
Marco, katakuri ve gelecek gören luffy. Bu karakterlerden herhangi biri meyvesini kullanmadan f6 tekleyebilir mi?
F6 üyeleri yıkımcı komutanlara meydan okuyacak deniyordu en son. King meyve kullanmadan tek atacak güçteyken “olur duello atarım” mı dedi yani?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık