Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    385
Bildiğiniz üzere Yamato bir 20 30 bölüm önce şaşırtıcı bir girişle ortaya çıkan, ama çıktığı gibi daha animede görünmemesine rağmen pek çok eski ve uzun süre işlenen One Piece karakterini geçerek anketleri altüst etmiş; çiçeği burnunda(muhtemelen) yeni hasırşapkalımız, bir impatorun kızıdır.

Karakter henüz yeni olduğu için şüphe yok ki hepimizin kafasında karakterle alakalı soru işaretleri var. Herkesin aklında farklı şeyler olsa da eminim çoğumuzun aklındaki ortak soru şu:

Acaba karakterin gücü ne kadar fazla?

Bir imparatorun kızı olarak Yamato'nun güçlü bir potansiyele sahip olduğunu söylemek mümkün. Yıllar önce Ace ile dövüşmüş ve Ace tarafından nasıl kaptan olmazsın diye sorgulanmış birisi. Bunlara ilave son bölümde babasıyla yüzleşmesi ve bu sırada çizilen efektler beklentileri bir hayli arttırdı. Ama gene de şu aşamada kesin bir şey söylemek mümkün değil. Oda'nın etkileyici sahneler çizmek adına güç dengesine dair ince ayrıntıları önemsemediğine pek çok kez tanık olduk. Ayrıca soy faktörü de kesin bir sonuca bağlanan bir şey değil, Ace dövüşünün ise üstünden epey zaman geçti. Ne Yamato'nun ne de Ace'in o zamanki net seviyesi hakkında bir şey biliyoruz. Bilsek bile Yamato'nun o sürede ne kadar geliştiği de müphem.

Bu konu zaman zaman gündeme gelse de bu hafta babasıyla karşılaşması sebebiyle bu tartışmanın epey alevlendi. Özellikle tayfaya katılma ihtimali son bölümle beraber epeyce arttığı için Yamato'nun gücünün belli bir seviyenin üstünde olması, tayfadaki güç dengesini ciddi anlamda etkileyecektir(şüphesiz pek çoklarının hoşlanmadığı bir ihtimal). Ben de hazır haftaya manga da çıkmayacakken bir nabız yoklayım dedim. Buyrun konu sizindir.

Tayfayla kıyaslarsak Sanji üstü Zoro altı diye düşünüyorum. Tayfaya katılırsa Sanji'nin 3. adam yeri sarsılmaz ama yine de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık