Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Aman yarabbim okuduklarım gerçek olamaz.
Sanji Judge'un can düşmanı , Judge'a kalıcı yara veren ve psikolojisini mahveden bir kişiye tapıp babasının karşısına geçip "Baba o seni tokatlayan adam benim ühğehüeğ" demediği sürece bu karşılaştırma yapılamaz.
Ama sizden bir şey istemem deyip, kostümü giydi ya.

Şu karakter Kaido'nun kızı değil de oğlu olsa rahat sağ kol derdim. Hatta amiral seviyesi de derdim. Ama Oda'yı tanıyorum. Kadın karakterlere ve nedense Sanji'ye hakkını vermiyor. O yüzden sağ kol ile sağ kol altı arasında kaldım. Çoğunluğa uyup sağ kol diyeyim.

Merak ettiğim çocuğuna bile acımadan öyle kafasına geçirebilecek mi? Bunu yapan adam Zoro ve Law'a niye acır merak edicem çünkü.:D

Aman yarabbim okuduklarım gerçek olamaz.
Sanji Judge'un can düşmanı , Judge'a kalıcı yara veren ve psikolojisini mahveden bir kişiye tapıp babasının karşısına geçip "Baba o seni tokatlayan adam benim ühğehüeğ" demediği sürece bu karşılaştırma yapılamaz.
Judge'ı hüngür hüngür ağlatan kadına damat oldu. Bu sayılmaz mı? :D

Acır dediğin de thunder bagua attı. Ama sen asla kabul etmiyorsun, yıldırım çarptı diye eğleniyorsun maalesef.
Bugün ki bölümdeki Zeus sahnesiyle yıldırım geçirmiş adamlara belli oldu açıkçası.

Bu adamın çok hızlı hareket etti diye kendine yildirim efekti basıldığını görmedik ki. O yıldırım neyin nesi orada? Law'a çarpan şey de o. İkisine aynı anda vurmak için anlaşılan onu yapmış. Diğer türlü balyozu birine vuracaktı diğerine vuramayacaktı. Ama Zeus'un bu bölüm yaptığı şekliyle ikisine de yıldırımı geçirebilir. O yüzden yıldırım vurmayı tercih etmiş gibi duruyor şaka bir yana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık