Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Yok nedense bam diye geçirmemiş orada, demiş ki ben bunlara yıldırımımı atayım, yıldırım atarken de taa Zoro'nun yanına kadar gideyim, sonra da Law'ın arkasına kadar da geçeyim ama yıldırım atayım topuzumu vurmayayım demiş.

Kaido çok mantıklı bir arkadaş gerçekten xD
Anladım ben elimi sürmem sopa halletsin diye tuşlara falan basmış galiba sopanın üzerinde.

Hamur mu desem gen mi desem torpak mı desem Kaido'nun yan sanayisi mi desem falan filan :artiz:
Amirale bile gider o derece:artiz:

Vallaha Bilal'e açıklar gibi örnekleriyle açıkladım. Birebir bugünkü bölümde benzer efekt var. Zeus yildirimla arkasına geçiyor orası da ayrı bir olay. Yani arkasına geçti balyoz vurmuştur mantığı çöp oldu.

O yıldırım efektini başka hiçbir yerde de görmedik. Hatta özellikle geleceği gören Luffy'e de çok hızlı saldırmıştı orada da görmedik.

O yıldırım neyin nesi bu bölüm daha iyi anlaşıldı işte. Azıcık veri ile gelin ya. Kuru laftan bıktık yeminle.
Ben şunu anlamadım 2 gündür neden ısrar ediyorsun ? Yani arkasına geçti önüne geçti kaido law-zoro ya daha az güçle mi vurdu demek istiyorsun ? Cidden merak ettim bu yıldırım meselesini...

Yamatonun seviyesi bana göre zoro sanji jinbei altı ama çok yakındır. Ancak yamatonun digerlerin aksine öğrenebileceği şeyler azdır bu sebeple diğerleri aradaki farkı 1 2 öğrenecekleri şey ile aşacaklardır.

Örneğin yamato h.haki kaplamayı zaten biliyor. Zoro silah kullanan biri olmasına rağmen bilmiyor ve bu haliyle bile yamatodan daha ciddi hasarlar vereceğini düşünüyorum.
Ayrıca zoro sanji normal insan bedenlerine sahipler. Bu sebeple devlere veya deblete benzeyen üstün ırklarla savaşabilmek hale gelmek için hakilerini geliştirmeliler. Ve seri artık hakiye kaymaya başlamışken güçlü bir beden vücut değil iyi bir silahlanma ön planda.

Yamato şuan monster trio ve jinbe iden güçsüzdür. Ancak güçlü olsa dahi diğerlerini öğrenecekleri veya alacakları poweruplar ile yamatoyu epey farkla geçecekler

Yav sağ kol seviyesiymiş Yamato Sanjinin yanına çırak olamaz demiyecem çünki olur fakat sonrada Banada(me too) hareketine katılabilir ve burda Sanjijinin feministliği tartışılır.

Anlamıyorum bazı arkadaşları. Yamato'nun seviyesini Zoro ile Sanji ile kiyasliyorlar ve bunun üzerinden de sağ kol sol kol vs gidiyorlar. Bu iki isim ne kadar güçlü bilmiyoruz alooo. Kendinize gelin. Element uydurmayin. Bu tayfa standart bir de ekip değil diğer yonkou tayfaları ile kiyasliyorsunuz.

Zoro ve Sanji için şu bu diyemeyiz. Elimizde veri yok. Sanji Quenn ile vs atacak görebiliriz. Zoro için bunu hâlâ diyemeyiz. Hee kalkar King ile 1vs1 atar elimizde veri olur o zaman bir seyler denilir. Onun dışında denilenler suya yazı yazmakla eşdeğer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık