Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    385
Katıldım. Bence uyanış kullanan Law ve Kid'de 1 saat Kaido'yu tutabilir ama dayak yer sağa sola uçarlar. Law yeteneğiyşe kaçınır daha çok. Yamato doğrudan karşılıyor babasının ataklarını.
Kocana'nın yumruklarına benzemez Bagua, rüzgarı kütürüm etti Law'ı. Ben sanmıyorum o kadar süre kaçabileceklerini, özellikle hakinin meyve yeteneklerini etkisiz hale getirdiğini düşünürsen 1 saat tutabileceklerini sanmıyorum Kaido'yu. Ha dediğin gibi sağa sola kaçmaya çalışırlar anca :D
Aralarında saldırı gücü en yüksek Zoro ama, onu da es geçmemek lazım.

Yazan kişiyi hatırlamıyorum, sözü de pek hatırlamıyorum ama şöyle bir yorum vardı, bugün Zoro yeterince güçlü olmadığı için tayfaya gelmeyen Yamato'ya kaldırıyorum.

Yamato şu ana kadar gösterilen her sağ koldan güçlüdür. Yeni amirallerden biriyle denk gider fakat yener mi emin değilim.

Canını yediğim fazla gücünün kurbanı oldu. Mecburen taksitle gelecek tayfaya. Sağ kol seviyesinden aşağısı haramdır kendisine ama bir amiral de etmez şu an.

Tayfaya gelecek kalitede olsaydı Oda bu kızı normalden daha güçsüz çizerdi. En başından bunu planlamadığı için için sağ kol üstü çizmiş.

Meyve uyanışı yapmış bir biçimde tayfaya gelecektir. Bizim tayfa üyelerinin hiçbiri meyvesine şahit olmadı. Muhtemelen meyve formunda sağlam bir giriş yapacak ve bizim tayfa bu da kim dermiş gibi bakacak o zaman "Benim adım Yamato, Hasır Şapka Korsanları'nın onuncu üyesiyim" diyerek giriş yapacak umarım. Tayfa o an bir coşacak. Bölümün adı da Hasır Şapka Korsanları 10. Üye Yamato olacaktır diye umut ediyorum. "Karasakal Korsanları 10. Titanic Kaptanı Kuzan" isimli bölüm sonrası bizim tayfanın yeni üyesinin de böyle bir bölüm ismiyle yapılacağını düşünmeye başladım. Marco'da muhtemelen Kızıl Saç Korsanları 10. Üyesi olur.

Yamato'dan meyvesini çıkar elindeki Haki yeteneğiyle bile YC1 eder. Okuchi No Makami meyvesiyle de bir amiral liginden aşağı değildir.
Yamato çoktan uyandırmış olabilir:

Meyve uyanışı yapmış bir biçimde tayfaya gelecektir. Bizim tayfa üyelerinin hiçbiri meyvesine şahit olmadı. Muhtemelen meyve formunda sağlam bir giriş yapacak ve bizim tayfa bu da kim dermiş gibi bakacak o zaman "Benim adım Yamato, Hasır Şapka Korsanları'nın onuncu üyesiyim" diyerek giriş yapacak umarım. Tayfa o an bir coşacak. Bölümün adı da Hasır Şapka Korsanları 10. Üye Yamato olacaktır diye umut ediyorum. "Karasakal Korsanları 10. Titanic Kaptanı Kuzan" isimli bölüm sonrası bizim tayfanın yeni üyesinin de böyle bir bölüm ismiyle yapılacağını düşünmeye başladım. Marco'da muhtemelen Kızıl Saç Korsanları 10. Üyesi olur.

Yamato'dan meyvesini çıkar elindeki Haki yeteneğiyle bile YC1 eder. Okuchi No Makami meyvesiyle de bir amiral liginden aşağı değildir.
@Mcgill gör de az gözün kanasın xD

Yamato çoktan uyandırmış olabilir:

Eğer uyanmış olsa Kaido bunu belirtirdi. Bu daha ziyade hibrid form gibi duruyor. Uyanmış formunda çok daha fazla fiziksel güç, hız, savunma gücü kazanması lazım.

Luffy'nin Gear 4 formları da böyle. Bence Mitolojik Zoan'larda hibrid formdan itibaren böyle bir duman hüzmesi çıkıyor.

Yamato'dan daha fazlasını bekliyorum ben açıkçası. Lucci bile iki yıl önceki halinden çok ileri bir safhaya geçmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık