Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    386
Islak imzamı atarım. Son cümlenin olmasını istemem sadece. Yani ölecekse dövüşerek ölsün. Nihai olayına karşıyım. Cora-Law bağı da sıkı. Karakter unutmuyor da. Bağları açısından hikayesini de bir çok yere dokundurdu. Tayfa isminden tut dövmelerine kadar Cora-san izi var. Bana çok koyar Cora'nın fedakarlığı üstüne.

Bide ayrıca Nika'dan sonra ne kadar gerekli olur bilemedim.
Ölümsüz bir Luffy görmeyi ben de istemiyorum ama belli olmaz. İm bence çok ayrı bir seviyede çıkacak her şeyi kullandırabilir Oda. Serinin en iyi flashbackine sahip karakter Law. Oda'nın verdiği değer de belli. Bu güç Kidde falan olsa garanti öldürür derdim de şimdi belli olmaz. Farklı şeyler de yapabilir.

Ölümsüz bir Luffy görmeyi ben de istemiyorum ama belli olmaz. İm bence çok ayrı bir seviyede çıkacak her şeyi kullandırabilir Oda. Serinin en iyi flashbackine sahip karakter Law. Oda'nın verdiği değer de belli. Bu güç Kidde falan olsa garanti öldürür derdim de şimdi belli olmaz. Farklı şeyler de yapabilir.
Doğru. Oda, güven vermiyor. Yapmaz diyemem. 😅

Yamato'da nasıl konu Mom'a gelindi. Yüz yüze bile gelmedi bu ikisi :dd.d

Sanji'de Haki yok demişsin bu daha da komik geldi bak şimdi. Herif şeytan meyvesi kullanıcısı olmadığı halde bacağını yakıyor. O bacak o aleve nasıl dayanıyor sanıyorsun? Altında silahlanma kullanıyor. Bunu Queen'e saldırdığı son sahnede kendi ağzından da duyduk.
Sbs'de açıklandı dayanmasının ana nedeni germa genleri. Yine bilmiyorsun, yine yanlışsın.

Zoro gaga darbesi yemedi. Yediği darbe enma kaynaklı. Kaido kingden hızlıdır ama sürekli o hızda hareket etmiyor. Anlık saldırı yaparken o hıza çıkıyor. Zoro kingi göremiyor ama ona ayak uydurabiliyor. Kaide mükemmel hızını yamato karşısında Pek kullanmadı. Geleceği görmeyi kapatıyor. Hatta çoğu kez bilerek darbe alıyor. Boşa uğraşıyorsun. Ek olarak kuma anlık ışınlanıyor. O hızda anlık sürekli değiştiren birisi yok seride. Belki law yapar o da enerjisi yetmez. Kumanın hızını kasetmedim zaten. Avucundan çıkardığı hava iten patiler var. Zoro onlardan sıyrılabiliyor. Konu bu. Demem o ki yamato zoro etmez. Ama sanjiden güçlüdür. Kral haki farkı var.
uyduramıyor zoro ayak falan nereden çıkarıyorsun bunları adam darbe atabilmek için darbe yemeyi bekliyor algı konusunda bundan daha büyük caizlik ne olabilir? kaido'nun da king'in herhangi bir formundan yavaş oldugunu sanmıyorum, enmayı bahane etsen de adamın elinde şu an enma var ve enmayı kontrol ederken sıkıntı yaşıyor yamato ile karşılaştırıyorsan enma'nın zoro'ya sıkıntı çıkardığını kabul edip karşılaştıracaksın ki yamato'nun staminası kaido ile savaşan birine göre gayet iyi zoro isi enma açıktan kısa bir süre sonra pert oldu, yav east blue öncesi zoro'nun hızını nasıl övebiliyorsun kuma'nın patisinden çıkan ışınların hızlı oldugunu nereden çıkarıyorsun aklım almıyor aynı zoro'nun hızı kaku ile denk falan idi zamanında, bilerek darbe almasının sebebini söyledim zaten mümkün olsa darbeyi karşılar öyle vururdu niye karşılamasın? karşılayamacagını biliyor çünkü hız modunu açtıgında king'i göremiyor bile

Döneminin yaşayan en güçlü karakteriyle gelişmiş kral haki çarpıştırmış, elemental yetenekleri olan bir mistik zoan yemiş, kelepçeli ve base formunda KK potansiyeli olan Ace'i tutmuş birine, komutanla bile eşleştirilmemiş Jinbei'den güçsüzdür denmiş. Bugünlük bu kadar forum yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık