Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'nun Seviyesi

Yamato'nun Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    387
An itibarıyla sağ kol üstü ve haki konusunda Luffy'den bir şeyler öğrenirse rahatlıkla amiral seviyesine çıkabilir ama şunu da bir kabul edelim: Wano Arc'ı başladığında Yamato > Luffy.

Son düzenleme:
yonkoulardaki mallık amirallerde yok çünkü
"Mal" mı?
Bunu ne anlamda söylediniz? Türkçem pek iyi değildir benim, açıklama yapmanızda bir sakınca yoktur umarım.
Eğer konu amiral ile yonkou arasındaki farkı söylemeye çalışıyorsanız, ben size arasındaki farkı söyleyeyim.
Senin tarafını savuduğun amiraller kutsal ejderlerin köpeğinden başka birşey değildir.
Yonkoular ise en azından korsan, korsanlar özgür insanlardır. Kimin iyi veya kimin kötü olduğunu bir kenara bırakalım, hangisinin daha güçlü veya daha zayıf olduğunu.
Bu kıyaslama bile sana tokat niyetinde bir cevaptır. Önce neyin fanı olduğuna bir daha bak, sonra benim karşıma geçip fanı olduğun kişileri savun veya öv.
Sonuçta bu her insanın hakkı olan birşey, ama başkalarının veya benim savunduğum veya sevdiğim şeylere hakaret edemezsin.
Umarım anlamışındır, ha eğer anlamazsanda benim sorunum değil. Bilal'e anlatır gibi de anlatamam sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık