Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Luffy ve tayfası olmasa hiçbir halt becerememiş biriydi. Savaşta ve öncesinde tayfaya gram bir fayda sağlamamıştır. Evet daha iyi yazılmış bir karakterdir. Oda serinin başlarında olduğu için hikaye yazma konusunda daha becerikliydi. Fakat bunu zaman atlaması sonrası iyiden iyiye bozdu.
Luffy ve tayfası olmasa Yamato Onigashima dışına bile çıkamıyordu kendi başına :bilmem: Vivi yanında çok da güçlü olmayan ve kraliyette iken tanıdığı da olmayan bir tane rastgele karakterle operasyona gidiyordu denizleri aşıp. Belki kas gücü olarak bir şeyler sunamıyordu ama en azından "karakteri" vardı kendisinin Yamato'nun aksine.

Şu saatten sonra Yeni Dünya'da cılız ve güçsüz kimselere yer yok. Tayfaya güçlü biri gerekiyor ve bu Vivi asla değil. Yük olmak dışında tayfaya hiçbir şey sunamaz.
Tayfa yeterince güçlü şuan, kas gücü ithal etmeleri gerekseydi Oda zaten Yamato'yu, Momonosuke'yi yada rastgele Wano'da yazacağı güçlü bir samurayı tayfaya eklerdi. Hadi insan olmasını geçtim şu Zoro'nun Ryuma'nın mezarına giderken denk geldiği tilkiyi bile ekleyebilirdi biraz daha güçlü bir karakter olarak tasarlayıp.

Tam tersine Imu'nun kullandığı antik silah replikası ve EggHead'deki antik robotlarla vesaire tayfa'nın hükümete savaş açacaklarsa bir antik silaha sahip olmaları gerektiğini yazar gözümüze gözümüze sokuyor. Vivi'nin Plüton'la bağlantısı ve babasının ölmesiyle yapayalnız denizlerde kaldığı gerçeğini hatırlarsan Vivi'nin tayfaya bu sefer net bir şekilde katılacağı çok bariz :D

Luffy ve tayfası olmasa Yamato Onigashima dışına bile çıkamıyordu kendi başına :bilmem: Vivi yanında çok da güçlü olmayan ve kraliyette iken tanıdığı da olmayan bir tane rastgele karakterle operasyona gidiyordu denizleri aşıp. Belki kas gücü olarak bir şeyler sunamıyordu ama en azından "karakteri" vardı kendisinin Yamato'nun aksine.

Tayfa yeterince güçlü şuan, kas gücü ithal etmeleri gerekseydi Oda zaten Yamato'yu, Momonosuke'yi yada rastgele Wano'da yazacağı güçlü bir samurayı tayfaya eklerdi. Hadi insan olmasını geçtim şu Zoro'nun Ryuma'nın mezarına giderken denk geldiği tilkiyi bile ekleyebilirdi biraz daha güçlü bir karakter olarak tasarlayıp.

Tam tersine Imu'nun kullandığı antik silah replikası ve EggHead'deki antik robotlarla vesaire tayfa'nın hükümete savaş açacaklarsa bir antik silaha sahip olmaları gerektiğini yazar gözümüze gözümüze sokuyor. Vivi'nin Plüton'la bağlantısı ve babasının ölmesiyle yapayalnız denizlerde kaldığı gerçeğini hatırlarsan Vivi'nin tayfaya bu sefer net bir şekilde katılacağı çok bariz :D
Plüton Wanoda yahu Vivi gelecekse gelsin de Plutonla ilgisi olmaz bunun :)

Yamato elindeki kelepçeler ile nasıl dışarı çıkmasını bekliyordun? Luffy adaya geldiğinde tek yemişti kaido dan ve yamato nun taktığı kelepçeler ile taş taşımaktan başka bir şey yapamıyordu. Şu "Yamato'nun karakteri yoktu" muhabbeti de sıktı. Bir yerden görmüşsünüz hepiniz aynı şeyleri sayıklıyorsunuz. Yaz buraya niye karakteri yokmuş biz de bilelim.
Vivi yi severim de yamato ile karşılaştıracam diye vivi olayını da amma abarttınız. Güçlü olmamasına rağmen cesaret edip bir suç organizasyona mı katılmış? İş cesaretse aynı cesaret hatta daha fazlası momu dada var. 5 yaşında olmasına rağmen öleceğini bile bile kaido ya kafa tutabiliyordu. Ayrıca katılmışta tek mi katılmış? Güçsüz dediğin karakter kraliyet muhafızları komutanı... Yani kraliyet güçleri için de güçlü bir karakter. Ve Vivi tayfa ya mı katılacak? Hahaha. Yeni dünyanın en zorlu bölgesinde, ancak senaryoda 1 saniye gözükmesi için yazıkmış karakterlerin ayaklarına ip atmaktan başka bir icraati olacağını düşünmüyorum. Belki gidecek yeri olmadığından gemi de yerleri silmek için katılabilir.

Yamato elindeki kelepçeler ile nasıl dışarı çıkmasını bekliyordun? Luffy adaya geldiğinde tek yemişti kaido dan ve yamato nun taktığı kelepçeler ile taş taşımaktan başka bir şey yapamıyordu. Şu "Yamato'nun karakteri yoktu" muhabbeti de sıktı. Bir yerden görmüşsünüz hepiniz aynı şeyleri sayıklıyorsunuz. Yaz buraya niye karakteri yokmuş biz de bilelim.
Vivi yi severim de yamato ile karşılaştıracam diye vivi olayını da amma abarttınız. Güçlü olmamasına rağmen cesaret edip bir suç organizasyona mı katılmış? İş cesaretse aynı cesaret hatta daha fazlası momu dada var. 5 yaşında olmasına rağmen öleceğini bile bile kaido ya kafa tutabiliyordu. Ayrıca katılmışta tek mi katılmış? Güçsüz dediğin karakter kraliyet muhafızları komutanı... Yani kraliyet güçleri için de güçlü bir karakter. Ve Vivi tayfa ya mı katılacak? Hahaha. Yeni dünyanın en zorlu bölgesinde, ancak senaryoda 1 saniye gözükmesi için yazıkmış karakterlerin ayaklarına ip atmaktan başka bir icraati olacağını düşünmüyorum. Belki gidecek yeri olmadığından gemi de yerleri silmek için katılabilir.
Yamato inatçı olmak dışında ne karakter özelliği gösterdi bize, ben olmayan bir şeyi nasıl yazayım sana olanını söylüyorum işte :bilmem:
Yamato çocukluğundan beri inanılmaz inatçı ve iradeli bir karakter olarak gösterildi ama başka hiçbir şey yok bu kadar.
Bunun dışındaki karakter özelliği kendini Oden sanması ki bu kısmını Yamato sevenler bile itici bulurken neyini seviyorsunuz çok anlamıyorum.

Vivi'yi bu kadar hafife almayın çok fena patlarsınız. Hazır yeni D. Çıktı karakter. Sadece bu bile önem sırasında yamato'nun önüne koymaya yeter.

tahminimce son büyük savaştan önce wano'nun kapıları açılacak ve o sırada bizim tayfa da orada olacak. yamato da ancak o zaman binecek gemiye. hasır şapka tayfasından bahsederken insanlar 10 isim söyleyecek ve sonrasında, ''doğru ya bir de yamato vardı diyecek.''

tanrısal bir figür olarak gördüğü oden gibi maceralara atılmak istiyordu ama muhtemelen görmeyeceğiz bunun yaşandığını. tasukete kudasai diye ağlayan kadınlar yerine vurdu mu oturtan bir karakter görecektik ne güzel ama malum sebepten ötürü harcandı karakter.

Yamato inatçı olmak dışında ne karakter özelliği gösterdi bize, ben olmayan bir şeyi nasıl yazayım sana olanını söylüyorum işte :bilmem:
Yamato çocukluğundan beri inanılmaz inatçı ve iradeli bir karakter olarak gösterildi ama başka hiçbir şey yok bu kadar.
Bunun dışındaki karakter özelliği kendini Oden sanması ki bu kısmını Yamato sevenler bile itici bulurken neyini seviyorsunuz çok anlamıyorum.
Sadece dediğin inatçılık ve irade bile bir karakter için yeterli. O kararlılıkla güçlenip kaido gibi canavarla uzun süre kapışacak güç seviyesine gelmiş.
Şu karakteri gösterecek her karakter benim gözümde tamamdır. Yeri geldimi zekasını gösterip Sanji gibi herkesi kurtaracak(bomba olayı) kararlar alması yeri geldimi Luffy ve Chopper saf haraketleri. Yani daha ne bekliyorsunuz. Bu karakter wano gibi bir sürü önemli karakterin olduğu önemli bir arc ta çıktı. O yüzden kendini gösterecek fazla yer almadı.

Ben niye özellikle yamato yu seviyorum? Fiziksel güç,haki gücü ,şeytan meyvesi gücü, her açıdan bu güçlerin en üst seviyesine sahip olması. Ve bu gücü hakkına verip kullanması. Ayrıca bir kadın olmasına rağmen erkek gibi davranması da benim için ekstra ilginç geliyor ve daha çok sevmemi sağlıyor. Nami gibi sırf kadın diye istediğini yapan karakterleri hiç sevmem.

Bazıları Yamato'yu sideboob saçmalığı yüzünden sevdiğimizi düşüyor. Benim açından bu olaydan ekstra nefret ediyorum. İlk gördüğümüzdeki elbisesinin eski hali çok güzeldi. Bence kesin birileri Oda'nın aklına girdi, fan servis olsun diye zaten hazır tasarlanmış elbisesi değiştirdi.
Hatta keşke Oda Yamato'yu erkek yapsaydı o zaman eminim bu kadar haterı olmazdı. Şimdi cidden düşününce benim yine favori karakterlerimden olurdu. Süper güçlü, vurdum duymaz, erkek bir karakter sürekli denize açılıp tayfaya katılacam diyor? Okey for me.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık