Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Cidden okumadan cevap yazdığını düşünmeye başlayacam. Yazdığından şu çıkıyor. Tüm suç yamato da çünkü o salak:) Yamato gerçek biriymiş gibi yazmışsın ve tüm suçu ona atmışsın:D O 1056 çatı konuşmasının hiç bir mantığı yok. Bizi kandırmak için mi yazılmış? Hocam wattpad ta vampir aşk fantazisi yazan ergen kızlar bile böyle saçma mantıksız kurgular yazmıyorlar.
Senin koyduğun panel hemen çatıdaki tayfaya katılacam muhabbetinden sonra geçiyor. Buradaki bahanesi 1059 flashbackteki zoro'nun momo'nun gururunu incitme demesi üzerine sözde oda tarafından uydurduğu saçmalıktı, gerçek bir sebep değildi. Ben burada oda'nın yaptığı saçmalığı beğenmiyorum. Mesela Carrot'u da severim. Tayfaya gelmesini isterdim. Ama Carrot da sesimi çıkarmıyorum. Yamato hiç tayfaya katılacam demese, oda da tayfaya almasa sesimi çıkarmazdım.
Dediğini gayet iyi anladım. Sen anlamamakta ısrar ediyorsun. Yamato 1056. bölümde tayfaya katılacağım diyor evet. Buradaki amaç kabul etmesen de Oda'nın bizi ters köşe yapma çabası. Wattpad aşk fantezisiyle mi neyle kıyaslarsın bilmem ama Oda böyle şeyleri yapıyor. Sonrasında senin sorduğun soruyu Momo da soruyor zaten. Cevap olarak da Yamato bir şeyler zırvalıyor.

Burada bütün suç karakterin mi diyorsun. Bu mantıkla her karakterin kusurunu yazara yıkabiliriz. Bunun sonu yok. Kendi evrenine göre değerlendirdiğimizde evet Yamato akli dengesi yerinde bir karakter değil. Dediğim gibi beğenmemeni de anlıyorum. Bence de iyi yazarlık değil. Bu konuda elden bir şey gelmez. Üstte @carpe d. em 'nin dediği gibi Wano genel olarak kötü bir arctı.

Beyazsakal'ın gemisi alabora oldu ve Wano sahiline vurdu. Oda'nın yolculuğu bundan sonra başladı. İlk Beyazsakal ile yolculuk yaptı, sonrasında Roger'in tayfasına katılmıştı. Acaba diyorum Karasakal tarafından saldırıya uğrayan Law ve tayfası tekrar Wano'ya mı döndüler? Gidebilecekleri başka yer yok, ağır zaiyat verdiler. Gidebilecekleri en iyi yer dostlarının yanıdır. Eğer böyle olursa Yamato'nun adadan ayrılışı için bir senaryo oluşturulabilir. Böylelikle Oden - WB - Roger / Yamato - Law - Luffy paralelliği sürdürülmüş olur.
Oda, Law için Rosa'dan-Wano'ya girdiği büyük dövüşlerde isminin taşıdığı tarihten yer verdi. Eğer buna devam ederse bu sefer esinlendiği korsan üzerinden gider.

*Korsan Edward, Azurlardan ayrıldıktan sonra bir pusuya düşüyor. Düştüğü pusuda ilk yenilgisini alıyor. Bu yenilgide altın çalarak kaçmayı başarıyor. Azurlara geri dönüyor.

Buna göre Wano'dan ayrılan Law pusuya düşüyor. Yenilgi alıyor. Kaçmayı başarıyor. Buraya kadar esinlendiği korsanla birebir. Bence Bepo memleketi olduğu için Zou'ya gidecek. Peki Zou yani Zunesha şuan nerede. Wano'da. Dolaylı yoldan Wano'ya geri dönmüş olacak.

Dediğin gibi bir paralellikte olursa Law'ın yeni nesil WB si olduğunun da altına imzamı atarım.

Oda, Law için Rosa'dan-Wano'ya girdiği büyük dövüşlerde isminin taşıdığı tarihten yer verdi. Eğer buna devam ederse bu sefer esinlendiği korsan üzerinden gider.

*Korsan Edward, Azurlardan ayrıldıktan sonra bir pusuya düşüyor. Düştüğü pusuda ilk yenilgisini alıyor. Bu yenilgide altın çalarak kaçmayı başarıyor. Azurlara geri dönüyor.

Buna göre Wano'dan ayrılan Law pusuya düşüyor. Yenilgi alıyor. Kaçmayı başarıyor. Buraya kadar esinlendiği korsanla birebir. Bence Bepo memleketi olduğu için Zou'ya gidecek. Peki Zou yani Zunesha şuan nerede. Wano'da. Dolaylı yoldan Wano'ya geri dönmüş olacak.

Dediğin gibi bir paralellikte olursa Law'ın yeni nesil WB si olduğunun da altına imzamı atarım.
Ben öyle olacağını düşünmeye başladım. Law'ın yakınlarda gidebileceği iki yer var biri Egghead, diğeri de Wano. Zaten yeterince hasar almış bu haliyle bilmediği bir yere gitmesi zaten pek olası değil. Dinleneceği ve yaralarını tedavi ettirebileceği bir yere gitmesi lazım. Wano'ya gelmesi dışında pek bir olasılığı yoktur. Law zaten çok fazla uzaklaşmadan Teach'ın saldırısına uğradı. Yani Wano'ya çok uzak değil.

Yamato bu süre zarfında hem kendi gelişir hem de Momonosuke'nin hibrid formunu kullanmasına yardımcı olabilirse Kalp Korsanları'yla denize açılabilir.

Bu arada Wano da Kid, Law'a sözlü sataşıyor ve Luffy'nin astı olduğunu söyleyip dalga geçiyordu. Law da bu duruma kızıyordu. Bu ikisinin Luffy'nin astı olması müthiş olmaz mıydı?

Luffy
Zoro
Nami
Usopp
Sanji
Chopper
Robin
Franky
Brook
Jinbe
Yamato
Law
Kid

Efsane bir tayfa olmaz mıydı?

Ben öyle olacağını düşünmeye başladım. Law'ın yakınlarda gidebileceği iki yer var biri Egghead, diğeri de Wano. Zaten yeterince hasar almış bu haliyle bilmediği bir yere gitmesi zaten pek olası değil. Dinleneceği ve yaralarını tedavi ettirebileceği bir yere gitmesi lazım. Wano'ya gelmesi dışında pek bir olasılığı yoktur. Law zaten çok fazla uzaklaşmadan Teach'ın saldırısına uğradı. Yani Wano'ya çok uzak değil.

Yamato bu süre zarfında hem kendi gelişir hem de Momonosuke'nin hibrid formunu kullanmasına yardımcı olabilirse Kalp Korsanları'yla denize açılabilir.

Bu arada Wano da Kid, Law'a sözlü sataşıyor ve Luffy'nin astı olduğunu söyleyip dalga geçiyordu. Law da bu duruma kızıyordu. Bu ikisinin Luffy'nin astı olması müthiş olmaz mıydı?

Luffy
Zoro
Nami
Usopp
Sanji
Chopper
Robin
Franky
Brook
Jinbe
Yamato
Law
Kid

Efsane bir tayfa olmaz mıydı?
Egghead mümkün değil zaten. Şuan o ada curcuna olduğu için çekmez Oda onu oraya. En olası Zou-Wano duruyor. Bunlar da dediğim gibi yan yana şuan.

Oda, Luffy ile ilişkisinden Yamato'yu Law'a sıcak tutup onunla yolculuk etmesini sağlayabilir. Luffy'i gördüğü yerde de hasır şapkalara geçer. Makul geliyor bu bana da.

Yok ben ast olmalarını istemem. Birbirlerine sataşan tipten dost kalsınlar. Roger-WB-Shiki gibi. :D

Egghead mümkün değil zaten. Şuan o ada curcuna olduğu için çekmez Oda onu oraya. En olası Zou-Wano duruyor. Bunlar da dediğim gibi yan yana şuan.

Oda, Luffy ile ilişkisinden Yamato'yu Law'a sıcak tutup onunla yolculuk etmesini sağlayabilir. Luffy'i gördüğü yerde de hasır şapkalara geçer. Makul geliyor bu bana da.

Yok ben ast olmalarını istemem. Birbirlerine sataşan tipten dost kalsınlar. Roger-WB-Shiki gibi. :D
Aynen öyle olacaklar ama Hasır Şapka Korsanları'nın en güçlü korsan tayfası olmasını istiyorum. Yani denizlerdeki en korkulan ekip olmasını, hiçbir düşmanın yan gözle bakamayacağı bir ekip olmasını istiyorum.

Yamato, Big Mom'u bile aşacak ve serinin en güçlü kadın karakteri olacak bence. Çok sağlam bir gücü var ve büyük bir potansiyele sahip. Eğer Mitolojik Zoan uyanışı yaparsa ve silahlanmayla, gözlem Haki'sini de daha iyi bir hale getirirse bu mümkün olacaktır.

Tayfaya katılmadan önce en azından ileri seviye silahlanmayı Hyogoro amcadan öğrenirse bir de üzerine meyve uyanışı açarsa çok üst seviye bir lige çıkar.

Kral, bu gerçekleşecek. Yamato bu tayfanın bir parçası olacak. Bütün tayfa onu kabul etti. Zaten Korsanlar Kralı'nın tayfasında çok güçlü bir üyeye daha ihtiyaç vardı.

Karasakal'a, Kuzan katıldı. Muhtemelen Kızıl Saç Korsanları'na Marco katılacak. Bizim tayfaya da katılacak kişi Yamato olacak. Üç Korsan İmparatorunun tayfasına son katılımlar güçlü kişilerle sağlanacaktır. Marco'yu ikidir tayfaya davet ediyor Shanks. Tayfasının isimleri içki isimlerinden geliyormuş o zaman Marco'nun olma ihtimali bayağı yüksek.

Yamato'nun tayfanın bir parçası olduğu artık tescilli zaten. Bende tayfada Usopp ve Franky'ye ısınamıyorum bir türlü. İkisi de yetenekli ama nedense tayfanın içinde ısınamadığım karakterler olarak yer alıyorlar.

Kral, bu gerçekleşecek. Yamato bu tayfanın bir parçası olacak. Bütün tayfa onu kabul etti. Zaten Korsanlar Kralı'nın tayfasında çok güçlü bir üyeye daha ihtiyaç vardı.

Karasakal'a, Kuzan katıldı. Muhtemelen Kızıl Saç Korsanları'na Marco katılacak. Bizim tayfaya da katılacak kişi Yamato olacak. Üç Korsan İmparatorunun tayfasına son katılımlar güçlü kişilerle sağlanacaktır. Marco'yu ikidir tayfaya davet ediyor Shanks. Tayfasının isimleri içki isimlerinden geliyormuş o zaman Marco'nun olma ihtimali bayağı yüksek.

Yamato'nun tayfanın bir parçası olduğu artık tescilli zaten. Bende tayfada Usopp ve Franky'ye ısınamıyorum bir türlü. İkisi de yetenekli ama nedense tayfanın içinde ısınamadığım karakterler olarak yer alıyorlar.
Vivi kadar bile olmaz.

Vivi kadar bile olmaz.
One Piece topluluklarının çoğunluğu Yamato'nun daha iyi bir karakter olduğu konusunda hemfikir.

Senin güçlü kadınlara alerjin var anlaşıldı. Kim Zoro'dan güçlü çıksa bir öfke, bir nefret kusuyorsun. Gerçek bu kardeşim çizer Yamato'yu daha güçlü çizmiş. Belki bir iki arc içinde Zoro daha güçlü bir hale gelebilir. Hayır bu hasetlik ne? :artiz:

Enma bir arc içinde Zoro'yu adam ettiyse bir iki arc içinde amiral tokatlayacak hale bile getirir. Yamato da bu zaman zarfında yatıp uyur ve gelişim göstermezse Zoro kesin geçer.:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık