Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Dof'un Law'ı övdüğü sahnelerde var. Sanji, Law'ın Dof karşısında durduğu kadar duramazdı bile. Çok yanlışın var da dur hele Law seni ve Siyah ateşi daha çok ağlatacak.
Law hangi dofa karşı durdu ya kaçmak dışında? Sanji havada gemiyi korumak için daldı law adamı tanıyıp bilmesine rağmen çoğunlukla uçtu kaçtı. Kata gibi adamın saldırısını yemeyen Sanji Lawun room room diye bağırmasından mı etkilecek? Vücudu artık normal de değil, gamasını şerbet niyetine içer. Ateşi teknikleri uçuşu kaçışı hakisi ile çok sağlam dayak bekler lawu.
Son güçlendirmeyi çıkar biraz haki eğitimi alsam ben döverim sanjiyi. Law ve kidle yan yana bile yazılamaz
Boş bir iddia başzalımım. Yok öyle bir dünya. Son güçlendirmeyi çıkar kataya gözlem dersi veriyor o Sanji. Millet anlamadan vurup elinden hatun alıp üstüne bir de saklıyor da gören olmuyor. 0.5 hıza alsak bile fiske tutturamazsın adama. Uyanıştan önce de gözü de kaşı gibi dönmüş king ve queenle aynı anda cebelleşiyordu bir ara.

Law hangi dofa karşı durdu ya kaçmak dışında? Sanji havada gemiyi korumak için daldı law adamı tanıyıp bilmesine rağmen çoğunlukla uçtu kaçtı. Kata gibi adamın saldırısını yemeyen Sanji Lawun room room diye bağırmasından mı etkilecek? Vücudu artık normal de değil, gamasını şerbet niyetine içer. Ateşi teknikleri uçuşu kaçışı hakisi ile çok sağlam dayak bekler lawu.

Boş bir iddia başzalımım. Yok öyle bir dünya. Son güçlendirmeyi çıkar kataya gözlem dersi veriyor o Sanji. Millet anlamadan vurup elinden hatun alıp üstüne bir de saklıyor da gören olmuyor. 0.5 hıza alsak bile fiske tutturamazsın adama. Uyanıştan önce de gözü de kaşı gibi dönmüş king ve queenle aynı anda cebelleşiyordu bir ara.
Ben sanji için tartışmam boş beleş bir karakter. Dediğin kadar da güçlü değildi.

fan servis karakter olması, bu zamana kadar gördüğümüz karakterlerin çoğundan güçlü olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki fatihin hakisini etkili bir şekilde kullanamayan tüm karakterleri tokat manyağı yapar.

Dediğimden de güçlüydü. Orada yapmadığı bir şey çıkarıp söyle madem böyle atar yapıyorsan yün morganım, yok öyle gözümü kapattım görmedim bahanesi :D
Vergoya bacak veren adam la bu hshshsjhw eskiden severdim de artık sadece mizah olarak kullanılması ve o mizahında aşırı iğrenç olması soğuttu beni. Whole cake arcta da iyice iticileşti gözümde. Gücünü de kabul ederim katayı kingi marcoyu alır şu an ama sadece güç için sevmem bir karakteri. Ki güç için daha iyi karakter fazlasıyla mevcut. Benim için ilginç ve sevilecek bir yanı yok bu sarı kafanın. Boşa mesai. Daha güzel karakterler var seride onlara geç sen de xd o yüzden bu kekoya daha fazla yazmak istemiyorum :D

Vergoya bacak veren adam la bu hshshsjhw eskiden severdim de artık sadece mizah olarak kullanılması ve o mizahında aşırı iğrenç olması soğuttu beni. Whole cake arcta da iyice iticileşti gözümde. Gücünü de kabul ederim katayı kingi marcoyu alır şu an ama sadece güç için sevmem bir karakteri. Ki güç için daha iyi karakter fazlasıyla mevcut. Benim için ilginç ve sevilecek bir yanı yok bu sarı kafanın. Boşa mesai. Daha güzel karakterler var seride onlara geç sen de xd o yüzden bu kekoya daha fazla yazmak istemiyorum :D
Vergo mevzusunda luffyyi bile hapse tıktıran meyve temelli ataklardan harap düşmüş bir beden vardı namiden sanjiye geçen. Burun kanamaları malca ya o işin cılkını çıkardı Oda ama tümkekte net haklı taraftı sanji. Luffyyi daha fazla severim ama haksız çıktığı hakikatini değiştirmez bu. Şansları yaver gitti bir şekilde çıktılar neyse ki o cendereden.
Ben de Lawu pek sevmem ama mesele sevip sevmeme değil. Bu heriflerin yapıp da Sanjiyi aciz bırakabilecekleri bir gücü mücü yok. Baya baya hepsiyle de kapışır o saydıklarımın. O kanaldan girdiniz ben de yok öyle dünya dedim. Yoksa sevmezsen sevmezsin, bana ne tasası olacak? :D

Vergo mevzusunda luffyyi bile hapse tıktıran meyve temelli ataklardan harap düşmüş bir beden vardı namiden sanjiye geçen. Burun kanamaları malca ya o işin cılkını çıkardı Oda ama tümkekte net haklı taraftı sanji. Luffyyi daha fazla severim ama haksız çıktığı hakikatini değiştirmez bu. Şansları yaver gitti bir şekilde çıtılar neyse ki o cendereden.
Ben de Lawu pek sevmem ama mesele sevip sevmeme değil. Bu heriflerin yapıp da Sanjiyi aciz bırakabilecekleri bir gücü mücü yok. Baya baya hepsiyle de kapışır o saydıklarımın. O kanaldan girdiniz ben de yok öyle dünya dedim. Yoksa sevmezsen sevmezsin, bana ne tasası olacak? :D
Robin olayını yaşamışsınız luffy sence gelmeyecek mi zeki sanjicim :D İsterse karşısındaki tanrı olsun luffy yine sanjiyi bırakmayıp gelecek neyse o dereden çok sular geçti de sanji cidden o seviyede değil. Zoro bile law ı alır mı emin değilim. Sanji kapışır tabi ama sen daha güçlü dedin sorun orada. Aynı ligte değiller.

İnan bana hiç kaale alınacak bir yorumun yok. Sen Law'ın olduğu karelerde gözünü kapatmışsın. Normalde yorumlarını beğeniyorum demiştim ya bunu bir düşüneceğim, yanılmışım belli ki. Kaçmak diyorsun bide harbiden komik.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık