Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Bunu gen uyanışı öncesi söylesen haklıydın ama Sanki gen uyanışıyla ipi göğüsler. Bu iki karakterin de Sanji'den iyi olduğu bir alan neredeyse yok.
Katılıyorum ve Law ve Kid'in zayıflıkları var bence ikisi de şeytan meyvesine fazla güveniyor, Law'ın fiziksel gücünün Yamato veya Sanji'ye göre az olduğunu düşünüyorum Kid'in ise sağlam bir fiziksel gücü var hapishanede Luffy ile yarıştı ve yüzüne Linlin'in yumruğunu yesede çok hasar almadı ama Kid'de çok yavaş bir karakter.

Sadece hakiye bakıyorsun. Law ın meyvesinden gelen saldırı gücüne sanji seri sonunda bile ulaşır mı belli değil
Saldırı gücünün çok iyi olduğunu düşünmemekle birlikte saldırı gücünü Sanji gibi süper hızlı ve gözlem hakisi gelişmiş bir karakter üzerinde kullanabileceğini sanmıyorum Law'ın.

Ope ope çok dezavantajlı bir meyve. Sanji o dezavantajları avantajına çevirip gömer Law'ı. Law'ın dövüş tarzı gözlem hakisi olan biri için çok sıradan ve klişe.

Saldırı gücünün çok iyi olduğunu düşünmemekle birlikte saldırı gücünü Sanji gibi süper hızlı ve gözlem hakisi gelişmiş bir karakter üzerinde kullanabileceğini sanmıyorum Law'ın.

Ope ope çok dezavantajlı bir meyve. Sanji o dezavantajları avantajına çevirip gömer Law'ı. Law'ın dövüş tarzı gözlem hakisi olan biri için çok sıradan ve klişe.
Law hantal bir karakter değil gayet hızlı. O meyvenin dezavantajındansa avantajları hayvan gibi fazla. Sanji>law demek sanji>zoro demek kadar absürt. Ayrıca nasıl çok güçlü değil. Seri de bm den dayanıklı karakter yok bm ağlıyordu yapma etme diye. O saldırıyı yese sanjiyi chopper ın bandajı bile kurtarmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık