Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi

Tepkiniz nedir?

• Kullanılan toplam oy
    102
Çay simit hesabı gibi hesaplara girmek istemiyorum ama 1 günümü 144p kayıt altına alsam en az 5 GB yer tutar. 2 milyar kişinin 5-10 yıllık hayatını kayıt altında tutmak için ne kadar alan gerekeceğini varın siz düşünün. Böyle bir şey için dijital alanı geçtim yeterli fiziksel alan bulamazsın. Bir de adamlar 7/24 izleme, dinlemenin yanında, en sevdiğim rengi, uğurlu sayımı falanda tutuyolarmış. Bu sürdürülebilecek bir şey değil...
Şirketler tamamen duygusal(dolar gibi) sebeplerle işlerini halleder. Yani; firmalar bazı anahtar kelimeler, cümleler, bilgiler için watsapp'a teklif verir. Watsapp'ta istenen veriyi sağlıyorsanız eğer onu satar. Bu veriler istatistik yapmak içinde kullanılabilir, reklam yerleştirme içinde. Ama herkesin her şeyinin 5-10 yıl saklanması akla mantığa uygun bir şey değil...

Bende rahatsızım bu durumdan ama uçuk kaçık komplo teorilerine inanmıyorum size de inanmamanızı öneririm.

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: KFC
Şöyle bir algı var, bu sözleşmeyi kabul ettiğimde bütün hayatımı özelimi ifşa edecekler, yok öyle bir şey.

Kabul etmeyen çıkarmı bilmiyorum ama internet ve özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte bütün kişisel kayıtlarımız bir yerlerde depolanmaya başladı, attığımız mesajlardan, çektiğimiz fotoğraflara, konum bilgilerimizden güzergahımıza kadar.

Burada olay, böyle bir şeyi dayatarak sana aptal muamelesi yapmaları ve uygulanan çifte standart.

Şöyle bir algı var, bu sözleşmeyi kabul ettiğimde bütün hayatımı özelimi ifşa edecekler, yok öyle bir şey.

Kabul etmeyen çıkarmı bilmiyorum ama internet ve özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte bütün kişisel kayıtlarımız bir yerlerde depolanmaya başladı, attığımız mesajlardan, çektiğimiz fotoğraflara, konum bilgilerimizden güzergahımıza kadar.

Burada olay, böyle bir şeyi dayatarak sana aptal muamelesi yapmaları ve uygulanan çifte standart.
Senin ülken seni 2 sınıf görüyor yabancılar neden görmesin.
Dünyada 2 Türk'ün bulduğu RNA aşı gündem, sen aşıda bile çinin kendi vatandaşına vurmadığı aşıyı alıp millete basacaksın.
Neyimiz 1 sınıf ki yabancılardan 1 sınıf davranış bekliyoruz.

Senin ülken seni 2 sınıf görüyor yabancılar neden görmesin.
Dünyada 2 Türk'ün bulduğu RNA aşı gündem, sen aşıda bile çinin kendi vatandaşına vurmadığı aşıyı alıp millete basacaksın.
Neyimiz 1 sınıf ki yabancılardan 1 sınıf davranış bekliyoruz.
Taa 2010 seçimlerinde oy kullanma hakkı olan 50 milyon insanın tüm kişisel veri datasını sürmüşlerdi piyasaya.10 sene sonra neleri ortaya çıkartırlar düşünmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık