Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi

Tepkiniz nedir?

• Kullanılan toplam oy
    102
Mark ne platform varsa satın almaya başladı.Artık tekel haline geliyorlar bu hareketler de bu yüzden.Alternatifiniz yok mecbursunuz demenin bir yolu.
Hiç bir şeye mecbur değiliz, bu gibi adımlar zamanla insanlarda bir kırılmaya da sebep olabilir ki er ya da geç bunun gerçekleşeceğini düşünüyorum. Ayrıca böyle bir gücün tekelleşmesine izin vermezler, çok kutuplu dünyada yaşadığımız sürece.

Yapacak pek bir şey yok. Günümüzde iletişimin bel kemiği olan bir uygulamayı hayatımızdan kolay kolay çıkaramayız. Daha tedbirli iletişim kurup her şeyimizi meydana dökmeden görüşmek en mantıklısı bence. Ayrıca "günümüzde iletişimin bel kemiği olan" bu uygulamanın gizlilik sözleşmesinde kolay kolay böyle bir değişikliğe gitmesi uygun değil. Belli başlı kısıtlamalar olmalıydı en azından.

Birincisi hepsi veri işliyor hepsi kayıt tutuyor.
Bip Türk yapımı buna geçenler Türkiye istediğinde firma gizlilik mi sağlayacak sanıyor.
Telegram rus sahipli göya putinle anlaşamayan bir sahibi var, veri işlemeyeceğini neye göre düşünüyorsa millet o kafadan istiyorum.
Signal için bir şey diyemem. O ve benzeri çok mesaj programı var. Yarın bunu kullandınız şu terör örgütü üyesiniz demeyeceklerine nasıl emin oluyorsunuz.

Watsapp yoğun kullanıldığı için işime yarıyor.
Ayrıca facebook watsapp TR de temsilcilik açmadı. yani adamlar sizin özel konuşmalarınızı lambaya verecek olsa sanırım temsilcilik açarlar.
Cia de sanmam ki nude ya da sexting peşinde koşsun.
Bu zamana kadar zaten bu sözleşme ortada yokken bu bilgileri depoladılar. Bugün Apple store veri paylaşımı yapılan yerler sözleşmelerde açık olacak dediği için sözleşmeyi açığa çıkardılar.
akıllı telefonunuz saatiniz tv'niz pc'niz varsa zaten hep kayıt altındasınız. abartmayın

Benim sıkıntım sözleşme değil. Facebook zaten zamanında veri paylaşımlarını sızdırdığı için federal mahkemeye kadar düşmüş bir şirket. Tüm şirketler açık veya kapalı bir şekilde bunu yapıyorlar zaten.

Benim sıkıntım bu sözleşmenin avrupaya dikte edilmeyip bize dikte edilmesi. Beni en çok sıkan durum bu. Telegramı indirdim wp de duruyor. Ya facebook kullanıcı sözleşmesini tüm dünyaya aynı şartlar altında uygulayacak ya da güle güle.

Ben zaten Whatsapp ve diğer uygulamaları pek kullanmıyorum. Yazışmaktan çok konuşmayı tercih ederim. Uygulamaların telefonda mümkün olan en az şeye erişmesine izin veririm, mikrofon ve kamera erişimine izin vermem genellikle. Eğer kişisel bilgilerinize çok önem veriyorsanız öncelikle silmeniz gereken uygulamalar İnstagram ve Facebook. Bunlar Whatsapp tan daha çok kullanıyor verilerinizi. Zaten verilerin kullanıldığı benim açımdan belli bir şeydi ancak yasal değildi, artık yasal. Benim canımı sıkan şey verilerden ziyade Avrupa birliği ülkelerine dayatamadıkları durumu bize dayatmaları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık