Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Kaido vs luffy-kid-law-jinbei
King vs zoro-killer-hawkins
Quenn vs sanji, xdrake
Jack vs inu ve neko(zerre sevmiyorum bu 2 karakteri sebepsiz. Sevimsizler)
Smoothie vs denjiro

Bu nasıl sizce? Böyle kurguladım. Jinbeiyi kaido öldürebilir big mom yerine. Big mamın adaya döneceğini düşünüyorum. Karasakal tayfası poneglif için orada olur ve katakuriyi öldürürler. Haftalardır böyle düşünüyorum.
Mantıklı ve guzel bir eslesme ama jinbei kaidou ya nasil zarar verecek orasi sıkıntı. Bence flying six ten birini indirmesi daha mantikli ayrica ashura ve kawa yi unutmussun.

Herkes şu Kolculari es geçiyor. Bölüm 954 sayfa 13'te Kolcular'in şenlik için yerlerinden ayrıldıkları haberi geliyor. Daha sonra King ve Quinn biraz endişeli gözüküyorlar. Ayrıca Devler. Eşleşmelerde bu adamlarıda denklem içine almak lazım.

Herkes şu Kolculari es geçiyor. Bölüm 954 sayfa 13'te Kolcular'in şenlik için yerlerinden ayrıldıkları haberi geliyor. Daha sonra King ve Quinn biraz endişeli gözüküyorlar. Ayrıca Devler. Eşleşmelerde bu adamlarıda denklem içine almak lazım.

King'in endişelendiği yok yahu.Queen ise sarhoş olunca yaptıklarından dolayı hafif çekimser konuşuyor.

Bence bu soru sorulmadan önce şunu sormak lazım. Kaidoya dalacak ekip arasında bir sıralama yaparsak ilk 20 kişinin yukarıdan aşağıya sıralaması nasıl olur ?
Öncelikle Supernovalar
1)Luffy
2)Zoro
3)Kid
4)Killer
5)Law
6)Drake
7)Hawkins
Wano Ekibi
1)Ashura
2)Denjiro
3)Hyugira (şu yaşlı adam isminden emin değilim)
4)Neko
5)İnu
6)Kinemon
7Kawamatsu
Minklerden
1)Shisilyan
2)Wanda
3)Carotto
Diğer güçlü kişiler
1)Jinbei
2)Sanji
3)Franky

Bence bu soru sorulmadan önce şunu sormak lazım. Kaidoya dalacak ekip arasında bir sıralama yaparsak ilk 20 kişinin yukarıdan aşağıya sıralaması nasıl olur ?
Öncelikle Supernovalar
1)Luffy
2)Zoro
3)Kid
4)Killer
5)Law
6)Drake
7)Hawkins
Wano Ekibi
1)Ashura
2)Denjiro
3)Hyugira (şu yaşlı adam isminden emin değilim)
4)Neko
5)İnu
6)Kinemon
7Kawamatsu
Minklerden
1)Shisilyan
2)Wanda
3)Carotto
Diğer güçlü kişiler
1)Jinbei
2)Sanji
3)Franky
Hepsinin aynı anda saldırmaya başladığını düşündüm de ufff

Tarafları belirtelim.

Kaido ve Orochi'nin adamları vs Oden'in astları ve novalar.

Big Mom'ı saymıyorum. Çünkü bu kadın burada bulunduğu müddet hiçbir kuvvet bizimkileri kurtaramaz.

Ama kadın yatıya kalıyor bildiğin. :D

Sadece belli başlı güçlü isimleri sayacağım.

Kaido ve Orochi tarafı:
Kaido
King
Queen
Jack
Apoo
Hawkins
Flying six

3 nova var bu tarafta ancak taraf değiştirmeleri muhtemel.

Novalar ve Kın tarafı, yine sadece güçlü isimler:
Law
Kid
Luffy
Jinbe
Killer
Denjiro
Kawamatsu
Neko
Zoro
İnu
Ashura
Sanji
Belki Kid'in bir adamı daha sağlamdır.

Böyle bakınca 12 kişi bir taraf, diğer taraf da 12 kişi oluyor. Kin'emon, Brook, Raizo, Holdem, Ninja ekibi, Nami filan hafif isimler.

Ama Drake, Hawkins ve Apoo bence net taraf değiştirecek. Drake ve Hawkins zaten bağlı değiller Kaido'ya. Drake muhtemelen bizim Law'ı salan kişi zaten. Hawkins yüzdeleri gördüğünde bizimkilere katılacaktır. Apoo'nun da mutlak bir planı vardır. Bege'den sonra hiçbirisinden sadakat beklemeyin yonkolara karşı.

Böyle olunca 9 güçlü isim Kaido tarafı 15 kişi oluyor. Numbers denilen nanelerin gidipte Zoro olacak hali yok. Onları kalan kınlar, bizim tayfa filan da halleder.

9 kişi ile 15 kişi arasında arasındaki çekişme söz konusu. 24 karakter de güzel dövüşler vaat ediyor.

Kaido vs Luffy, Kid ve Law da kesin neredeyse.

Kalan 7 ve 12 kişiyi nereye ve nasıl yazarız önemli olan bu.

oo, güzel konu. genel hatlarıyla bu savaş hakkındaki anahtar düşüncelerimi belirteceğim.

- öncelikle big mom ile kaido arasında tam anlamıyla bir ittifak olduğunu düşünmüyorum. tek ortak noktaları luffy'nin kellesiyken niye big mom kendini topyekün savaş gibi bir riske soksun ki?

- diyelim ki ana savaş boyu kaido safında yer alacak, bu kadının tek başına varlığı bile zaten eşleşme konusunda sıkıntılıyken bir de yolda olan diğer big mom korsanları üyeleri olduğunu düşünürsek çok büyük sıkıntı var demektir. aynı anda iki yonko'nun full tayfasıyla savaşmak durumunda kalacak isyancı ekip.

- bm'in diğer korsan tayfası savaşa dahil olursa perospero kesinlikle ana'nın tarafında yer alır diye düşünüyorum yapısı gereği, ancak katakuri gelirse bizim safımızda olacağını düşünüyorum.

- nedense kaç kişi koyarsam koyayım yeterli gelmiyor bu arada kaido eşleşmesi için. "cehennem ateşi" kılıcının geçmişinden ötürü zoro'nun özellikle kaido'yu devirmede kilit bir rol oynayacağını düşünüyorum. luffy, kid, zoro ve momonosuke dörtlüsü adaylarım kaido'yu devirmek için. son vuruşu kim atar bilemiyciim.

- hawkins'in fight sırasında saf değiştirip bizimkilerin yanına geçeceğini düşünüyorum.

- otama'nın bir şekilde savaşa dahil olması gerektiğini düşünüyorum, yeteneği kullanışlı zira. savaşın seyrine etki edebilir.

- apoo hala bir soru işareti. ama apoo herhangi ilkesi, ideali ya da liderlik düşüncesi olmayan, "yan karakter" olmaya mahkum bir karakter gibi gelir bana hep. kaido'nun yanında kalmayı tercih edecektir ama çok da etkili olmayacaktır diye düşünüyorum.

- momonosuke ile kaido arasında kesinlikle manevi bir şeyler yaşanacağını düşünüyorum. (örneğin: kaido'nun bir şekilde momo'yu efendisi olarak kabullenip ona itaat etmesi gibi; ya da ters yönde de olabilir. gizemli bir şeyler olacak!)

- kanjuro'nun kin'emon tarafından öldürüleceğini düşünüyorum.

- shogun orochi büyük ihtimalle dokuz kızıl kın'dan biri tarafından yenilecek. hiyori ya da kyoshiro olacağını düşünüyorum.

- brook big mom'u etkisiz hale getirmede işe yarayabilir.

- bu arada savaş vakti havada dolunay olacağını biliyoruz, mink'leri piste alalım. carrot coşturacak.

- queen ve king'e eşleşme bulamadım bu arada ya. benzer özellikleri olan birilerini bulamadım savaşta. zoro, sanji, law desek kaido ve big mom ile kim ilgilenecek falan... off, sıkıntı.

neyse şimdilik bu kadar, editlerim aklıma geldikçe.

Vallaha kimi kimle eşleştirirsem eşleştireyim şuanki kadroda iki Imparatoru indirebilecek bir senaryo aklıma gelmiyor.

Kaidou vs luffy, law, kid, ashura,
Yıkımcılar:

King vs denjiro, kawamatsu
Queen vs sanji, x drake
Jack vs inu-neko

Flying six:
Who's who vs zoro
Sasaki vs jinbei
Ulti vs robin-nami
Black maria( bence en gucsuzu) vs kiku

Numbers vs franky, chopper, brook ,usopp

Bm tayfası:
Big mom vs kizaru, fujitora , marco
Smoothie vs vista
Peros ve daifuku vs jozu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık