Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Çok kesin konuşmuşsun :D Sanji ile Zoro'nun direk rakipleri King ve Queen.Adamların birbirleriyle atışmaları olsun,Queen'in ödülü olsun,Queen'in okama olması olsun.Bu adamlarla bizim ikilinin paralellikleri aşırı fazla.Arcdaki en net vsler bunlar bana göre.
Sen de öyle. xd Kaido da Luffy'nin kesin rakibi ama tek alacak mı diyoruz?

Zoro bu arc Kingi tek alırsa eğer popkek adasındaki Luffyden daha güçlü diyebiliriz değil mi? King ve Katakuri aynı klasın adamları. Ayrıca Luffy, Katakuriyi döv(e)medi. Sizin gönlünüz bu duruma razı mı?

Zoro bu arc Kingi tek alırsa eğer popkek adasındaki Luffyden daha güçlü diyebiliriz değil mi? King ve Katakuri aynı klasın adamları. Ayrıca Luffy, Katakuriyi döv(e)medi. Sizin gönlünüz bu duruma razı mı?
Ben Zoro'nun tek başına King'i alacağını düşünmüyorum. Ama Zoro Power-up aldı. King'de Kata kadar güçlü imajı vermezse dövüşte ben anormal bir durum olarak görmem. Luffy kaptan ve Zoro'dan güçlü ama aralarındaki fark çok açıldığı için Zoro ve Luffy'e biraz yaklaşacaklarsa o arc bu arctır.

Zoro King'le birebir dövüşmez ve Yonkoulara karşı dövüşe de girmezse en koyu Zoro fanı bile Luffy ve Zoro arasında ciddi fark olduğunu kabul eder sanırım.

Dipnot: Kurgu içimize sinmese de dövüş sonunda galip olan taraf Luffy'di bu net bence. Yani Luffy Kata'yı dövdü : ))

Ben son zamanlarda Wano'ya Shanks gelir ve Luffy ile ittifak yaparlar diye düşünmeye başladım. Şuan pek olası gözükmüyor çünkü Shanks BB ile uğraşmayı tercih eder diye düşünüyorum.Yine de Arc'ın sonlarına doğru gelmesi benim hoşuma gider.

Ben Zoro'nun tek başına King'i alacağını düşünmüyorum. Ama Zoro Power-up aldı. King'de Kata kadar güçlü imajı vermezse dövüşte ben anormal bir durum olarak görmem. Luffy kaptan ve Zoro'dan güçlü ama aralarındaki fark çok açıldığı için Zoro ve Luffy'e biraz yaklaşacaklarsa o arc bu arctır.

Zoro King'le birebir dövüşmez ve Yonkoulara karşı dövüşe de girmezse en koyu Zoro fanı bile Luffy ve Zoro arasında ciddi fark olduğunu kabul eder sanırım.

Dipnot: Kurgu içimize sinmese de dövüş sonunda galip olan taraf Luffy'di bu net bence. Yani Luffy Kata'yı dövdü : ))
Luffy ilk g4 açıp bittiği zaman şu aynacı kadın ile birlikte ayna diyarından ve Katadan kaçıyor. Yani dövüşe başkasını karıştırıyor. Kata ise kardeşi Luffyi vurup zehirleyince Luffynin iyileşmesi için bekliyor ve kendini deliyor. Tüm bunlar bi kenara Kata sonda bilerek yenildine benzer bir şey söyleyince aynacı kadın, gülümsüyor...

Zoronun Luffye yaklaşmasına gerek yok. Önümüzde daha Elbaf arc var. Orada asıl kıyamet kopacak. Şimdi Kingi tek başına burda alırsa Zoro Elbafta kimi dövecek?

Bu vsde Zoro enmaya tam hakimiyet kurup son vuruşu yapabilir. Elbaf arc ise artık enma ile şov kısmı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık