Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eğer hükümet Joyboy meselesini kabul eder ve dünyanın üzerindeki en büyük tehdit olarak aksiyon alırsa ödülü 5 milyar ve üstü olur. Fakat bu olay tamamen göz ardı edilip Kaido'yu yıkan adam olarak değerlendirilirse maksimum 2.5 milyar olur diye düşünüyorum.
Koskoca kaido indirecek ödülü nasıl 2.5 milyar nasıl olur

Bence 7 de az. Bu hükümet bir meyveye 5 milyar verecek kapasitede değil miydi? Kendilerinin sonunu getirecek adamın kafası milyarlarla ölçülmemeli belki de.
Ya insanların para için yapmayacağı bir şey yok. Luffy'yi öldürmeleri için çok büyük bir ödül koyabilir başına. O zaman bütün korsanlar peşine düşer. Luffy'nin buradan itibaren alacağı ödülde "sadece ölü" ibaresi yer alabilir.

Bir sonraki ödül artışı da ilgi çekici olsun diye 4m'de bırakır diyordum ama son yaşanan olayın etkisiyle Dragon'un ödülünden bile (en yüksek ödül bundadır Roger'dan fazladır) fazlasını görebiliriz.

Wano'dan sonraki ödül artışı iki şarta bağlı ayrı ayrı tahmin edilmeli bence. İçerideki olayları dünya gazete ağzıyla duyacak mı yoksa sadece hükümetin izin verdiği kadar mı duyulacak bağlamında tahmin etmek lazım bence. Olaylar duyulacaksa gazetelerin olayları abartma şeklini de hesaba katarak Luffy iki yonkounun olduğu adada topyekün savaştan galip çıktığı için 5>...>4 M civarı olur. Sadece hükümetin olayları anlattığı şekilde duyulacaksa artık 3,5>...>2,5 M civarı olacak diye düşünüyorum. Zoro yine aynı duruma göre 2>...>1 M ila 1,5>...>700 B arası, Sanji'de 1,5>...>900 B ila 1,1>...>650 B arası olacaktır. Diğer tayfa üyeleri içinden sadece Jinbe 1M>...>600M arası olur diğerleri en fazla 400B yakını olur.

Wano'dan sonraki ödül artışı iki şarta bağlı ayrı ayrı tahmin edilmeli bence. İçerideki olayları dünya gazete ağzıyla duyacak mı yoksa sadece hükümetin izin verdiği kadar mı duyulacak bağlamında tahmin etmek lazım bence. Olaylar duyulacaksa gazetelerin olayları abartma şeklini de hesaba katarak Luffy iki yonkounun olduğu adada topyekün savaştan galip çıktığı için 5>...>4 M civarı olur. Sadece hükümetin olayları anlattığı şekilde duyulacaksa artık 3,5>...>2,5 M civarı olacak diye düşünüyorum. Zoro yine aynı duruma göre 2>...>1 M ila 1,5>...>700 B arası, Sanji'de 1,5>...>900 B ila 1,1>...>650 B arası olacaktır. Diğer tayfa üyeleri içinden sadece Jinbe 1M>...>600M arası olur diğerleri en fazla 400B yakını olur.
Muhtemelen Drake ve CP0, Dünya Hükümeti ve donanmaya olayları anlatacak. Apoo'da muhtemelen çektiği fotoğrafları Morgans'a verecektir. Hatta Apoo, Dünya Hükümeti'ni zor durumda bırakacak. Papatya CP0 muhtemelen Luffy'nin uyanışından ve Joy Boy olayından bahsedecek bu durumda ödül olarak tahminlerimizin üstünde bir rakam bile olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık