Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce de yazdım ama hadi tekrar kısaca yazalım.

Eğer Wano' final sagadan önceki sagaysa Roger'ı geçer. Kaido'nun ödülü zaten epey var. 4.700'e 5.600 makul. Çato panayır gibi oldu diyenler var. Onlar haklı olsalar bile Nika'dan sonra pek önemi yok bence kimse bakmaz ona. Nika demişken o faktörğ de ekle al ssna yeni ödül.

Neden? Çünkü finalden sonra daha ödül artışı olmaz.

Eğer Karasakal-Imu şeklinde gidilecekse, iki ihtimal var

Ya Oda Karasakal'ın ödülünğ geçtirtmeyecek. Bir kılıfını bulur. 2 milyar civarı kalır.

Ya da Karasakal bir şey yapar ödülü fırlar. Bu durumda Luffy 4 5 arası bir şey olacaktır.

Kaido ve tayfasınını ödülleri gibi olacak bence ama Luffy'nin ödülünün Kaido'yu geçmeyeceğini düşünüyorum çünkü Kaido zaferini bir tek Luffy'ye yazmayacak hükümet.

Luffy 5
Yamato 2
Zoro 2,5
Sanji 2,4
Jimbe 1,8
Robin 1,5
Usop ,nami brook,Coppa 1milyar toplam
Kid-law 5 toplam

Açıkçası Wano nun son kısmında hükümet taraındaki gelişmeler ve Shans'ın söyledikleri eğer lufy ve meyvesi ile alaklaı ise bu ödül değerlerinin çok daha farklı olacağını düşünüyorum. Kısa açıklamalarla şu şekilde oluacaktır.

Lufy : Nika meyvesini yediğini ve joy-boy un bir nevi reankarnesi olacğaı hükümetin bu meyve ile ilgili duruşları ve Kaido ile 1vs1 yaptığı söylentileri düşünülünce 4 milyarın üzerinde bir ödülü olacaktır.
Zoro : sadece varlığının ihbarına 100 miyon ödül verilen King'i yenmesi ve 12 supernovadan biri olması yanında Mihawk tarafından eğitildiği düşünülünce 1.2 milyar veya üzeri olacaktır.
Yamato : Kaido nun çocuğu olması ve hasır şapka korsanlarına geçmesi dolayıs ile 750-900 milyon arası bir ödül olacaktır.
Sanji : Judge ile bağlantısı ve Quen'i yenmiş olması ödülünün 1 Milyar civarı olacağı.
Jimbei : eshi sucubukai olması ve tayfaya katılmış olması savaşında etkisi ile 900 Milyon civarı olacaktır.
Chopper : meyvesi ve tayfaya sağladığı destek formunu çok daha uzun süre kullanması ve bu savaşta baya ön planda yer alması dolayısı ile 200 milyon civarı bir ödülü olur diye bekliyorum.

diğer tafya üyeleri konusunda ortak görüşe katılıyorum çok aşırı bir artma olmayacaktır.

Yonkou'dan kaçabildi diye bile ödülü 1.5 milyar olan Luffy yonkou devirdiğinde en az 2.5 milyar olması lazım bence

Edit: Benc Luffy'nin ödülünün en az 3 milyar olması gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık