Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana kalsa Law'a 2 milyar ödül çok fazla. Sözde kaptan ama tayfası sirk ekibinden farksız. Tehlike ve güç manasında sıfır etkisi var elemanların. Yani kaptan diye de bu kadar kritersiz, ezbere ödül verilmez. Tayfaya papağan al, maymun al bunlara kaptanlık ediyorum de kelle ödülün artsın o zaman! Law'ın o tayfaya ve güce alacağı maksimum ödül 1.3m olmalı bana kalırsa. Kid de aynı şekilde. Gücünü Law'dan 1 tık iyi görüyorum. Tayfası da genel olarak daha iyi. Hak ettiği maksimum ödül 2 milyar. Benim elimde olsa böyle ödüllendirirdim. Ama serinin geldiği nokta ve Luffy'nin ödülüne binaen bu dediğim rakamların en az 500'er milyon daha yukarısı olacaktır Kid ve Law'ın ödülleri :/

Silinmiş Üye

Bana kalsa Law'a 2 milyar ödül çok fazla. Sözde kaptan ama tayfası sirk ekibinden farksız. Tehlike ve güç manasında sıfır etkisi var elemanların. Yani kaptan diye de bu kadar kritersiz, ezbere ödül verilmez. Tayfaya papağan al, maymun al bunlara kaptanlık ediyorum de kelle ödülün artsın o zaman! Law'ın o tayfaya ve güce alacağı maksimum ödül 1.3m olmalı bana kalırsa. Kid de aynı şekilde. Gücünü Law'dan 1 tık iyi görüyorum. Tayfası da genel olarak daha iyi. Hak ettiği maksimum ödül 2 milyar. Benim elimde olsa böyle ödüllendirirdim. Ama serinin geldiği nokta ve Luffy'nin ödülüne binaen bu dediğim rakamların en az 500'er milyon daha yukarısı olacaktır Kid ve Law'ın ödülleri :/
Kişisel ödül tayfa gücüne göre mi veriliyor yoksa uyduruyor musun ?

Kişisel ödül tayfa gücüne göre mi veriliyor yoksa uyduruyor musun ?
Ödül=güç olmadığına göre ? Tek bir korsanın ödülü hükümet gözünde oluşturduğu tehlikeye orana göre veriliyorsa tayfasının yarısından çoğu 6. seviye mahkumlardan oluşan bir kaptana buna göre ödül verilmesi normal olmaz mıydı ?

Hani kişisel ödül sadece güce göre veriliyor diye düşünüyorsan bunu çürütecek 100 tane ödül var seride.

Silinmiş Üye

Ödül=güç olmadığına göre ? Tek bir korsanın ödülü hükümet gözünde oluşturduğu tehlikeye orana göre veriliyorsa tayfasının yarısından çoğu 6. seviye mahkumlardan oluşan bir kaptana buna göre ödül verilmesi normal olmaz mıydı ?

Hani kişisel ödül sadece güce göre veriliyor diye düşünüyorsan bunu çürütecek 100 tane ödül var seride.
Ödül sadece güce veriliyor diye bir şey demedim zaten ama bünyesinde bulundurduğu tayfa üyelerine göre de verildiğini ilk defa duyuyorum varsa bununla ilgili bi panel atar mısın ? tabi uydurmuyorsan :d

O zaman 2.5 Kid, Law 2 gibi bir şey olabilir. Ki Kid'in Law'dan daha yüksek ödül alması gerekir zaten.
Eğer meyve olayı doğru çıkarsa Law'ın ödülünün yüksek olması gayet doğal Dns. Normal şartlarda Kid, sağ kol farkıyla daha yüksek ödül alabilir. Kral hakiyi kullanmaya başlarsa zaten 1 adım öne geçmiş olacak. Olay meyvede bitiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık