Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonunda Tayfanın Ödülleri Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl bir hamle bekliyorsun yiğidim ? Bb'nin İmu'nun koltuğuna oturmasını mı ? :)
Valla DNScim, Teach doğrudan dünya hükümetine ters gideceğini söyledi, hem MF savaşında dile getirdiği "dünyanın kralı olacağım" lafı hem de Xebec'in hayalinin de bu doğrultuda olması sebebiyle Teach hükümet için en büyük tehdit sayılabilecek bir hamlede bulunacaktır. Hem hükümetin almak istediği birini ele geçirecek ki şimdiki bölümlerden bu kişinin Robin olma ihtimali artıyor hem de Wano'ya gelip Kaido'yu hakkı rahmetine kavuşturacaktır. Yani bu noktaya bizimkiler getirmiş olabilir fakat pastanın en güzel tarafını, Teach alacak. Hem Robin'i kaçırsa, hem hükümet gemilerini mahvetse ki 5 ihtiyarı Oda bu yüzden Wano'ya göndermemiş olabilir hem de Kaido'yu öldürse Teach adını tarihe kükreye kükreye yazar. Demem o ki Luffy'lerin yaptıkları Teach'in yaptıklarının yanında sönük kalacağı için ödülleri pek etkilenmeyecek. Hatta yeni ödülleri görmeyebiliriz, sonraki arca kalabilir bile. Lafın özü Teach bize Wano'yu iyi hatırlamamızı sağlayacak.

Valla DNScim, Teach doğrudan dünya hükümetine ters gideceğini söyledi, hem MF savaşında dile getirdiği "dünyanın kralı olacağım" lafı hem de Xebec'in hayalinin de bu doğrultuda olması sebebiyle Teach hükümet için en büyük tehdit sayılabilecek bir hamlede bulunacaktır. Hem hükümetin almak istediği birini ele geçirecek ki şimdiki bölümlerden bu kişinin Robin olma ihtimali artıyor hem de Wano'ya gelip Kaido'yu hakkı rahmetine kavuşturacaktır. Yani bu noktaya bizimkiler getirmiş olabilir fakat pastanın en güzel tarafını, Teach alacak. Hem Robin'i kaçırsa, hem hükümet gemilerini mahvetse ki 5 ihtiyarı Oda bu yüzden Wano'ya göndermemiş olabilir hem de Kaido'yu öldürse Teach adını tarihe kükreye kükreye yazar. Demem o ki Luffy'lerin yaptıkları Teach'in yaptıklarının yanında sönük kalacağı için ödülleri pek etkilenmeyecek. Hatta yeni ödülleri görmeyebiliriz, sonraki arca kalabilir bile. Lafın özü Teach bize Wano'yu iyi hatırlamamızı sağlayacak.
Bb hazıra konmayı sever. Ben bir de bunun öncesine Katakuri ziyareti eklerim ohh missss :)

Luffy: 3 Milyar :beli:
Zoro: 900 milyon :beli:
Sanji: 888 Milyon :beli:
Jinbe: 600 Milyon :beli:
Robin: 666 Milyon :beli:
Nami: 350 Milyon :beli:
Usopp: 500 Milyon :beli:
Brook: 420 Milyon :beli:
Franky: 450 Milyon :beli:
Chopper: 1 milyon :beli:

Law: 1.3 Milyar
Kid: 1.5 Milyar

Luffy bile daha yeni 1 milyarın üstüne çıktı Sanji ve zoronun 1 milyarın üstüne çıkacağını sanmıyorum
Robin'i neden 666m yaptın :D

E yok artık
Luffy için 2.5+Holosko karşılığı anlaşalım
:D:D:D:D:D:D onu söylerken bu sıralarda dış dünyada karasakalın yaptığı icraatlardan ötürü ödülünün 2 milyar küsüratta olamayacağını ve kaidonun ödülünü düşünürek yazdım :DD 2.5 + karasakal verirsen olur :D
Sanji 1320lik adam Zoro 1390lık alıyor ama ödül farkına bak... shshsh
:D :D kingin durumunun biraz özel olması ve zorinin kral haki kullanmasından ötürü sanjiyle aralarında bu kadar fark olacaktır diye düşündüm. Yoksa şu zoro ve amiral fanlarından gına geldi banada :D

Kim ne kadar artar bilmem ama Robinin ödülü anormal şekilde artacak. Son adaya az kaldı tüm gizemleri aydınlatacak kişi de kendisi, hükümette tutuşmuş olmalı ki CP0 ajanları da direk Robin ile ilgileniyor. Bu yaşlı moruklardan da kesin emir gelirse en az 1 milyar ödül konursa başına şaşırmam.

Luffy; 3.7 Milyar :beli:
Zoro: 1.73 Milyar :beli:
Sanji: 1.68 Milyar :beli:
Jimbei: 1.67 Milyar :beli:
Robin: 1.666 Milyar :beli:
Franky: 770 Milyon :beli:
Brook: 730 Milyon :beli:
Usopp: 700 Milyon :beli:
Nami: 650 Milyon :beli:
Chopper: 0.005 Milyon :beli: (Only alive)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık