Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    109
Mangaka açıkça shiciler korsan diyor, sen hala bunu diyebiliyoruz de....Aman neyse
Mangaka demiyor Yosaku atmasyon şeklinde bir konuşma yapıyor.Sanki Yosaku dünya hükümetinin en yetkili adamı.Bu atmasyon konuşmaları en son Caribou örneğinde gördük.Atıp tutuyordu yanlış çıktı.Yani o bakımdan böyle işin iç yüzünü bilmeyen kişilerin verdiği bilgiler yanlış olabilir.Herşey olabilir kısacası.Kesin konuşulamaz yani bahsettiği bilgiler için.Hele hele ki bireyler bakımından.

Mangaka demiyor Yosaku atmasyon şeklinde bir konuşma yapıyor.Sanki Yosaku dünya hükümetinin en yetkili adamı.Bu atmasyon konuşmaları en son Caribou örneğinde gördük.Atıp tutuyordu yanlış çıktı.Yani o bakımdan böyle işin iç yüzünü bilmeyen kişilerin verdiği bilgiler yanlış olabilir.Herşey olabilir kısacası.Kesin konuşulamaz yani bahsettiği bilgiler için.Hele hele ki bireyler bakımından.
Şu Yosaku denen elemanın cahillikten çekmediği kalmadı. Geçenlerde de ''even'' muhabbetinden dolayı cahil diye suçlamıştın garibanı. Mangaka da ne hikmetse bu tarz bilgileri Yosaku üzerinden veriyor.

Bak bu dayımız da torpille Denizciler'e girmiş. Adamın cahil olduğu ne kadar belli. Sen korsanları ortadan kaldıracağım diye k.çını yırt, ordan torpille o makama gelen birisi sana hep yanlış bilgi versin...

Şu Yosaku denen elemanın cahillikten çekmediği kalmadı. Geçenlerde de ''even'' muhabbetinden dolayı cahil diye suçlamıştın garibanı. Mangaka da ne hikmetse bu tarz bilgileri Yosaku üzerinden veriyor.

Bak bu dayımız da torpille Denizciler'e girmiş. Adamın cahil olduğu ne kadar belli. Sen korsanları ortadan kaldıracağım diye k.çını yırt, ordan torpille o makama gelen birisi sana hep yanlış bilgi versin...
Cahil len bu adam. Bu kadar şeyi bırakıp bu cahil denizcinin sözüne mi güveneceğiz? :artiz:
Mihawk'ın toripiliyle denizci olmuş Mihawk'ı korsan diye gösteriyor. Yemezler kardeş!
Edit: Sakallarını bile Mihawk'a özendirmiş baksana :S

Orada savunduğum şey doğruydu aç tekrar tartışalım istersen.Adam doğu mavi denizinden dışarı çıkmadığı için Zoro'yu güç olarak ilah bellediğinden dolayı " o bile " aniden yenildi gibisinden konuşuyordu.Benim yanıldığım bir yer yok bu noktada.

Ben herkesin lafı kaale alınmaz demedim.Bu Mihawk mevzusu sürekli o sayfa üzerinden savunulduğu için kesin konuşulamaz dedim.Son Caribou olayını gördük çünkü konuşana bakmak lazım önce.Böyle bir sayfayla gelirsen elbette onaylarım birşey diyemem hükümet korsanları işe alıyormuş derim. Zira bir toplantıda söyleniyor görevli tarafından.Bu konuda şu anda haklısın inkar edenlerden sanma beni.Sadece alakasız kişilerin açıklamalarının bu seride kesin olmadığını anlatmaya çalıştım.

Bu konuya ek olarak Mihawk bir korsan olsa bile muhtemelen Zoro şeklinde üzerine korsanlık yaftası yapışmış birisi çıkacak.Nasıl ki şöyle : Kılıç ustalığı yada başka birşeyle uğraşırken olay çıkarıp ödül konulacak üstüne.Shanks ile de bağlantısı varsa gayet korsan olarak görülebilir.Ama adamın şu ana kadar tayfası olmasını geçtim olduğuna dair en ufak bir işaret göremedik.Kuma da böyleydi ama korsan dendi mesela.Mihawk için hiçbir açıklama geçmedi o yüzden kafaların karışması normal.Korsan denilse dahi altından bambaşka şeyler çıkacak kısacası biraz sözde korsan olacak gibi.Korsan dediğin adam ya bir tayfaya dahil olur yada kendi tayfası olur.O bakımdan hala bir soru işareti var %100 denilmesi için en azından Kuma gibi bir açıklama gelmesi gerektiğini düşünüyorum.Yarın çıkıp Mihawk istisnaydı açıklaması gelirse kimse birşey diyemez bu sebepler yüzünden.

Hikaye anlatımında yazarın karakter üzerinden bir bilgi vermesi kadar doğal birşey yok. Şu kimmiş, o ne bilecek ki gibi söylemler o kadar saçma ki. Kutucuk içinde yazanlar kadar mutlak olmayabilirler ama Oda'nın bilmemizi istediği kadar da bilgi içerirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık