Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    109
Mihawk korsan değil, Shanks korsan. Denizlerde korsanlar hüküm sürüyor, o zaman denizlere hükmeden Yonkou Shanks> korsan olmayan Shichibukai deiku Mihawk. Sonuçta korsanlar arasındaki en iyi kılıç ustası dememiş xD Yüm dünyadaki kılıç ustaları arasında en iyisi olduğunu belirtmek isteseydi Kaidou gibi açıklama yazardı mangaka. Mesela Havada, karada ve denizde, yaşayan tüm kılıç ustaları arasındaki en güçlü kılıç ustası demesi gerekirdi. Mihawk'ın tanımlaması eksik o yüzden kafanız karışıyor.

Mihawk korsan değil, Shanks korsan. Denizlerde korsanlar hüküm sürüyor, o zaman denizlere hükmeden Yonkou Shanks> korsan olmayan Shichibukai deiku Mihawk. Sonuçta korsanlar arasındaki en iyi kılıç ustası dememiş xD Yüm dünyadaki kılıç ustaları arasında en iyisi olduğunu belirtmek isteseydi Kaidou gibi açıklama yazardı mangaka. Mesela Havada, karada ve denizde, yaşayan tüm kılıç ustaları arasındaki en güçlü kılıç ustası demesi gerekirdi. Mihawk'ın tanımlaması eksik o yüzden kafanız karışıyor.
Mihawk korsan olmayanlar içinde en iyi kılıç ustası yani.Aptal Zoro mal mal bu ünvanın peşinden koşuyor.Alamayacağı ünvanın peşinden koşan ulvi xd

Mihawk korsan olsa ne olmasa ne sanki emekli maaşını kesecekler :hhh: ki korsan, Roger'ın idamında bile var. Şimdi diyeceksiniz Dragon da var ama o ayrı. Mihawk korsanların arasında gösteriliyor.

Mihawk korsan olsa ne olmasa ne sanki emekli maaşını kesecekler :hhh: ki korsan, Roger'ın idamında bile var. Şimdi diyeceksiniz Dragon da var ama o ayrı. Mihawk korsanların arasında gösteriliyor.
Shanks ile eşit göstermeye çalıştıkları için korsan değil diyor adamlar sen anlamadın olayı daha. :D

Shici olmanın şartı açık seçik belliyken senin bunu demen...
Shichi olmanın şartı korsan olmak değil. Sadece korsanlara da teklif ediliyor. Korsan olmayan birisine de pek ala teklif edilebilir. Şuan bir adam gelse denizci falan olmasa aşırı güçlü olsa shchibukai olmak istese hükümet git önce korsanlık yap sonra gel mi diyecek? Bu mu mantıklı olan?

@Sir Crocodile Shanks ile eşit göstermeye çalışan yok burada. Shanksten güçlü diyorum ben. Eşitliği kabul etmiyorum :D

@Meiou Canım benim neredeyse 9 yıldır one piece okuyorum ben. Defalarca okudum sizin göremediğiniz bir çok şeyi ilk kez dile getirip linç yiyen adamım ben. Balık adamlar havadaki su ile meyve kullanıcılarına zarar verebilir hakiye ihtiyaçları yok dediğimde yemedim linç kalmadı. Sonuç? Haklı çıktım. Doflamingo ipleri ile kendini dikebilir, havadaki bulutlara tutunup uçabilir dediğimde yemediğim küfür kalmadı. Sonuç? Haklı çıktım.

Bu sefer de haklı olduğumu düşünüyorum. Haklı olmama sebep olacak emareler var. Haksız çıksam da önemli değil. Yanılabiliriz de. Daha önce de başka konularda yanıldım. Hiç birimiz oda değil. Burada yorum yapıyoruz altı üstü. Dünyayı kurtarmıyoruz. Benim kızdığım nokta insanların hakaret etmesi dalga geçmesi. Hepimiz aynı düşünecek diye bir şey yok. Ben kimseye hakaret etmiyorum alaya almıyorum ama insanlar bana karşı bunu yapıyorlar. Ayıp bu. Çıkar dersin ki bak mangada bu var. Ben derim var olabilir ama vivre ve databooklardan da farklı sonuçlar çıkabilir. Çıkmaması için bir sebep yok. Mangaya bakacak olursak, luffynin dişi lastik olmasına rağmen nasıl kırılıyor? Mihawk o kılıcı nasıl çekiyor? Gibi abuk sabuk bir dünya olay var.

Son düzenleme:
Shichi olmanın şartı korsan olmak değil. Sadece korsanlara da teklif ediliyor. Korsan olmayan birisine de pek ala teklif edilebilir. Şuan bir adam gelse denizci falan olmasa aşırı güçlü olsa shchibukai olmak istese hükümet git önce korsanlık yap sonra gel mi diyecek? Bu mu mantıklı olan?
Öyle aşırı güçlü bir adam neden Shichibukai olmak istesin?

:D Amansız uğraşına hayranım, umarım yanılan bizizdir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık