Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan Yonkou'nin emrine girmiş.
Bunu ne amaçla yaptığını bilmiyoruz. Niye diye sorarsan, en yakın arkadaşı Smoker soruyor şuanda sen nesin? Merak etme ben aynı benim diyor. Hatta Saka ile Yonkou sistemini kökten temizlemek için ajan olduğuna dair bi dünya teori de var. Yani teori aşamasında şuan kanıtlanmış değil fakat yenilip de emrine girdiyse evet sen haklısın fakat casus olarak girdiyse hala yonkou > amiral diyemeyiz.

Konu dışı olacak ama yazıyım.

Bunta Sugawara ile Yusaku Matsuda bir çok yakuza temalı filmde oynamışlar. Sakazuki'nin teması komple Yakuza üzerine kurulu dövmeleri olsun, isim olsun. Black Rain, Tantei Monogatari filmlerini referans almış olabilir.

Kizaru'nun esinlenildiği karakter Kunie Tanaka ile bile ortak filmleri var hatta, Oda'dan mafya-yonkou içine sızmalı bir kurgu görme ihtimalimiz yüksek.

Akainu vs WB'nin sonucu:
Kafada delik, göğüste boşluk. Akainu yerin altına girmişmiş, e ne oldu? 2 dakika sonra bi şey olmamış gibi çıkan Akainu değil miydi yoksa ben başka bir mangayı mı okudum? Kafamda delik göğsümde boşluk olacağına çamur banyosu yapmayı tercih ederim, sizi bilmem tabii.

Akainu vs WB'nin sonucu:
Kafada delik, göğüste boşluk. Akainu yerin altına girmişmiş, e ne oldu? 2 dakika sonra bi şey olmamış gibi çıkan Akainu değil miydi yoksa ben başka bir mangayı mı okudum? Kafamda delik göğsümde boşluk olacağına çamur banyosu yapmayı tercih ederim, sizi bilmem tabii.
WB'nin ölmesi gerekiyordu öldü. Akainun yaşaması gerekiyordu yaşadı.
Akainu WB'den güçlüdür diyen aslında yanlış mangayı okuyordur.
Ben o savaşta Akainu vs WB görmedim. WB vs Marines gördüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık