Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof shichibukai idi, ama Buggy de shichibukai. Shichibukai seviyesi dedigin bunlarin arasinda bir seyse o zaman Shichibukai seviyesidir derim. Konu disi ama bence Judge Yonji'den bile gucsuz cikar.

Banane bilader KF anketinden ne çıktığının. Burda %90 Yonkou çıkınca kesin sonuç mu oluyor? Bana dayanakla gel. Mangada Yonkou > Amiral diye bi argüman var mı? Varsa getir kabul edelim Yonkou daha büyük diyelim yoksa dayanaksız şeylerle gelme bana.
Kuzan Yonkou'nin emrine girmiş. Wb yaşlı haliyle Akainuya iki tane yapıştırıp yerin dibine yolluyor. Yerin dibine gitmese muhtemelen öldürülecekti. Hadi Akainu faslini geçelim Kuzan bir Yonkonun emrine girmiş sen hangi dayanaktan bahsediyorsun? Yazar çıkıp açıklama mı yapmalı Yonko->Amiral diye. Bazı şeyleri idrak etmek gerek. Amiral Yonko dan güçsüz denildiği zaman Amiralleri küçük görmeyinciler de damlıyor hemen ama yazilana dikkat edin Amirali gidip de Usopp ile karşılaştırmıyorum.

Kuzan Yonkou'nin emrine girmiş. Wb yaşlı haliyle Akainuya iki tane yapıştırıp yerin dibine yolluyor. Yerin dibine gitmese muhtemelen öldürülecekti. Hadi Akainu faslini geçelim Kuzan bir Yonkonun emrine girmiş sen hangi dayanaktan bahsediyorsun? Yazar çıkıp açıklama mı yapmalı Yonko->Amiral diye. Bazı şeyleri idrak etmek gerek. Amiral Yonko dan güçsüz denildiği zaman Amiralleri küçük görmeyinciler de damlıyor hemen ama yazilana dikkat edin Amirali gidip de Usopp ile karşılaştırmıyorum.
+1 :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık