Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu anketi kim hazırlıyor? Neye göre Yonkou > Amiral diyor anlamadım da, varsa seride öyle bi argüman çıkarsın bizde tamam diyelim ha yoksa kendi kafasına göre şeyler uydurup anket açmasın.

Arcın başında millete hakaret eden, dalga geçen, amiral gücünde diyen tipler nerede acaba. Resmen lobi kurup gariban çocıkları tahrik edip edip banlattırdınız o zaman. Şimdi taglasam mesajımı silecek yönetim, gerek yok.
Edit: Ha bir de, Sanji'nin planı var.

Bu anketi kim hazırlıyor? Neye göre Yonkou > Amiral diyor anlamadım da, varsa seride öyle bi argüman çıkarsın bizde tamam diyelim ha yoksa kendi kafasına göre şeyler uydurup anket açmasın.
La şurada anket yapılsa Yonko > Amiral diye anket 5 yıl açık kalsa yine Amiralin kazanma yüzdesi 10 falan çıkar sen neyden bahsediyorsun? Anketi açanlar Korsanfanın genel olarak kabul ettiği güç dengesini ele alarak açıyor. Kişilerin keyfine göre değil.

La şurada anket yapılsa Yonko > Amiral diye anket 5 yıl açık kalsa yine Amiralin kazanma yüzdesi 10 falan çıkar sen neyden bahsediyorsun?
Banane bilader KF anketinden ne çıktığının. Burda %90 Yonkou çıkınca kesin sonuç mu oluyor? Bana dayanakla gel. Mangada Yonkou > Amiral diye bi argüman var mı? Varsa getir kabul edelim Yonkou daha büyük diyelim yoksa dayanaksız şeylerle gelme bana.

Tartıştığımız konuya bak. :hhh:
Kıyafet Judge'ı tekler bence:hhh:.
Beklentim o yönde zaten. :D

Arcın başında millete hakaret eden, dalga geçen, amiral gücünde diyen tipler nerede acaba. Resmen lobi kurup gariban çocıkları tahrik edip edip banlattırdınız o zaman. Şimdi taglasam mesajımı silecek yönetim, gerek yok.
Edit: Ha bir de, Sanji'nin planı var.
Yonkou hatta kk seviyesi diyen var. Çok görmemek lazım amiral seviyesi diyenleri :D

Değiştirmeyeceğim. Adam şu anda aile dramı yaşıyor. Hiç beklemediği, umudu olmadığı oğlu onu kurtardı. Şu anda amiral gücü açabilir. :D
Luffy mi bu Usoop mu .s

Banane bilader KF anketinden ne çıktığının. Burda %90 Yonkou çıkınca kesin sonuç mu oluyor? Bana dayanakla gel. Mangada Yonkou > Amiral diye bi argüman var mı? Varsa getir kabul edelim Yonkou daha büyük diyelim yoksa dayanaksız şeylerle gelme bana.
Ben anlamadım bu forumda amiralleri bir küçümsüyorlar. Amiral dediğimiz şahıs boşuna o rütbeye gelmiyor. Dünya düzenini koruyan en büyük örgütün en üst düzey askeri yetkilisi adamlar. Biz herşeyi korsanların gözünden gördüğümüz için, seri öyle ilerlediği için imparatorlar çok güçlü geliyor. Bu demek değil ki imparatorlar güçsüz. Aksine çok güçlü. Ama bir amiralide küçümsememek lazım. Bugüne kadar Amirallerin sadece WB ile dövüşünü gördük. Ama WB biliyorsunuz ki yeni çağın karakteri değil ve güç seviyesi çok yüksek bir karakter, onu ayrı bir yere koyalım. İmparatorların yeni dünyayı kontrol etmesinin sebebi de orası yeni dünya. El altından silahlar satılıyor, yapay meyveler satılıyor, imparatorlar birbirleri ile çarpışıp etki alanını genişletmeye çalışıyor, deniz tehlikeli, küçük adamları yutuyor, denizciler yeni mevziler yapıp kontrolü ele almaya çalışıyor. Yani orada cadı kazanında santranç oynanıyor. Ben hala Sakazuki'yi seride şu ana kadar gözüken karakterlerden birinin çıkıpta yenebileceğini düşünmüyorum. Bu muhabbetin bütün olayı korsanların gözünden bakmak ile alakalı.

Burası yeri değil. Yonkoular amirallerden üstün değildir, ya da seviyeler tarzı bir konuda tartışılabilir. Konu sapıyor.

---------------------------------

Bu arada Judge'ın bir şeyler yapma imkanı var arkadaşlar aman çok da sallamayın adama. :/ Temkinli olun. :/

Ben hala Sakazuki'yi seride şu ana kadar gözüken karakterlerden birinin çıkıpta yenebileceğini düşünmüyorum.

Bu cümleye kadar kısmen kabul edilebilir bir yazın vardı. Şu ana kadar seride gözüken karakterler arasından Dragon(bir ihtimal), Garp, yonkouların hepsi( özellikle Kaido ve Shanks fena gömer. Zaten Shanks güle oynaya yumrugunu karşıladı.),Wb(gördük gömdüğünü zaten), Genç Ray, Roger, Mihawk (%5) yenebilir Sakazuki'yi. Bak gördüğümüz kaç tane karakterin yenme ihtimali varmış. Zaten Roger,Wb,Shanks,Kaido,Garp öyle böyle dövmezler. WB'nin haki kullanamayan ölü hali darma duman etti. Roger felan Sakazuki gibi 2 tanesini cebinden çıkarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık