Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

56 saat rekorum var çok ciddiyim. Bi iddia sonucu oldu. 50 saat dururum duramazsın olayı :D Açıkcası çok bişey hissetmedim bilgisayarda geçirdim zamanın çoğunu hep. Sonra uykum baya bi dayanılmaz olunca uyudum.
Odaklanma konusu zaten 24 saat uykusuz kal başlıyo ama ertesi gün sabah olunca geçiyo sanki uyumuş gibi oluyosun.

50 saat fln ama otobüste toplam 2 saat uyumuşumdur :)

Sınavı 9 a koydular 2 gün ard arda.Ben zaten 3-4 te yatan biriyim.Eger yatarsam sınavlara kalkamam diye uyumamıştım.Gündürz uyumama sebebimse bitirme projesini o gün yapmam oldu : )

Tam hatırlamıyorum ama yaklaşık 30 saat uyumadığım olmuştu. Erzurum' a otobüsle gidiyordum. 2 saniye uyku girmemişti gözüme. Normalde otobüste uyuyabiliyorum ama o yolculukta bilerek uyumamaya çalışmıştım. Bazen insanlar aptalca kendi kendine meydan okur ya öyle bir durumdu. Sonraki sabah gideceğimiz yere varıp uyuduğumda o kadar derin uyumuşum ki 2 saat sonra uyandığımda ertesi günün sabahına uyandığımı sandım. Sonraki 2 gün içinde zaman kavramım garip bir hal almıştı. İğrenç hissetmiştim kendimi.

54 saat. Halamın cenazesi için samsun a gitmiştik. yatıcak yer yoktu ama zaten uyuyacak hal de yoktu.

Gözlerim bayaa kan çanağı gibiydi. Yanma ve ağrı vardı. Başımda da yine aynı şekilde keskin bi ağrı vardı. Dönüş yolunda arabada uyumuştum. Sürekli bi terleme ve ara ara uyanma durumu vardı. Eve döndükten sonra 2-3 saat daha uyanık durdum. Son uykuya geçiştede rahatlama gibi bi his vardı vücudumda. Hani kış günü sıcak bi duş aldıktan sonra uyurken olduğu gibi.

Net bir rakam veremiyecem ama 20 saat üstü olması gerekiyor.Bende en belirgin sıkıntı odaklanma, oto pilotta gibi oluyorum.Odaklanmam için biraz uğraşıyorum ama yine istediğim verimi alamıyorum.Agresifliği saymyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık