Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

36 saat uyumadığım çok olmuştur. Biraz yorgunluk çarpıntı huzursuzluk falan oluyor son saatlerde.

50 saat civarı uyumamıştım bir keresinde. Yürürken bile uyuya kalıyordum. Gözlerim kapanmaya kalmadan rüya görüyor uyanıyor geri uyuyordum. Halisünasyon görmedim ama merak edilen oysa. Hayatımın en iğrenç günlerinden biri oldu. Bir gün uyumamak bir şey değil de iki gün uyumamak kötü tavsiye etmiyorum.

Tam olarak kaç bilmiyorum ama 35-40 saat arasıydı galiba en uzunu. Fakat 24 saat üstüne sık sık çıktım.

Biraz yorum yapmam gerekirse özellikle 18-21. saatler arasında uyku çok bastırıyor fakat 22 saati geçince muhtemelen bünye alışmasından olsa gerek günün ilk saatleriymiş gibi rahat olmaya başlıyorum, bu yüzden 22 saat uyanık kaldıysam genelde 30'a kadar uzuyor o. Odaklanmada ve düşünmede bir eksiklik oluyor, normal kafa ile gözümden kaçmayacak şeyler kaçabilir hâle geliyor. Onun dışında mental olarak başka bir zorluğunu hatırlamıyorum.

30 saat uykusuz kaldım cevreme karsı tepkisiz oldum hani akıl hastanesinde bazı insanlar var gözleri açık vücudu oynamıyor öyle

36 saat ve bunun iş molası ve 4 saat evde geçirdiğim süre hariç çalışıyordum. Hayatımın en yorucu günüydü.

60 saatti ama üzerinden çok zaman geçti. Çocukken olmuştu. Pek bir şey hatırlamıyorum dolayısıyla. NBA maçı izleyip duruyordum, onu hatırlıyorum bir. asfkişsaflsa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık