Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

4 5 Defa mecburiyetlerden dolayı 60 65 saat uyumadığımı bilirim. normal yaşantımda günde 3 saat uyuyan biri olduğum için aşırı bir etki yaşamadım. Yorgunluk ve hareket kabiliyetin azalıyor elbette algıda azalma yaşıyorsun.

İki gün üst üste sabahlayıp bir de ertesi gün 6 gibi yatmıştım tam saat falan veremiyorum da sanırım 65-70 saat bir şey olmuştu. Hangi noktada uyuyakaldığımı tam hatırlayamıyorum. Tüm algılarım kapanmıştı. Ne düşünebiliyordum ne de hareket edebiliyordum. Kısmen rüya bile görüyordum. Nasıl o kadar dayanabildiğimi hiç anlamadım.

Normalde de ayda 1-2 defa sabahlarım. Oldukça tecrübeli sayabilirim kendimi sabahlama konusunda, o 30 saati falan geçince yavaşlamaya başlıyorum. Kendimi tuttuğum sürece, oturduğum bir yerde muhabbetlere katılıp, fikirlerimi sunabiliyorum ama bir an boş kalsam hemen durduğum yerde uyuklamaya başlıyorum. Bol bol kahve, enerji içeceği tüketiyorum yapmam gereken şeyler varsa. Genelde çok uykusuz kalınca da iştahım kapanıyor ve midem ağrıyor. Mide konusunda sıkıntısı olan bir insan değilim. Sabahladıktan sonra genelde 14-16 saat uyurum. Uyuma rekorum da 20 saatti sanırım. Arada tuvalete kalkıp, bir şeyler yiyip bir sigara içip tekrar uyuduğum "molam" da vardı tabi.

3-4 gün gibi birşeydi Hayaller görmeye başladım durup duruken halisilasyonlar felan garipti :D

Nesneleri insanlara benzetmeye başlıyorsun bir yerden sonra Uyanıksın ama kendini rüyada zannediyorsun.

reyiz 56 saat oldu benim . Lise dönemleri K.O oynarken 4 kişi kırmıştık rekorumuzu , son saatlerde halisinasyon görmeler gayipten sesler gelmeler felan baya zorlamıştı . Uyuşturucuyla benzer belirtileri var .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık