Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Uykusuz Kalma Rekorunuz

49 Saat. O zamanlar Knight Online oynuyordum. 80 olmak için aç susuz kasmıştım. :D Fiziksel etkileri oturduğun yerden gözlerini kapattığında uyumaya kadar varabiliyordu. Zihinsel etkileri odaklanma durağanlaşıp kayboluyor. Hafızamda pek sorun yoktu. Ancak düşünmek bile seni yorabiliyor...

2 gün uyumamıştım , uyumadan önce nasıl uyuyabilirim acaba ?, uyuma evresinde ruh nasıl alınıyor ? uyku nasıl birşey ? gibi saçma veya ciddi konular düşüne düşüne ve tam uyuyana kadar 2-3 sefer kalka kalka yatmıştım. Uyamaya yakın hissettğim ise hareketlerimi inceliyorum, birçok şeyi garipsiyorum, bazen daha derin düşündüğümü hissediyorum uykusuz kalınca, umarım yararlı olmuştur.
[video=youtube;xuulDbJ5ysQ]http://www.youtube.com/watch?v=xuulDbJ5ysQ[/video]

40 civarı bir şey olması lazım benim. Arefe gününün sabah erken saatinden, bayramın ilk gününün akşam geç saatlerine kadar olan bir dönemdi. Uyumam gereken gece de hiç uyuyamayıp gece yolculuğu yapmıştık. Ertesi günü de bayramlaşmayla geçmişti, tüm gün çay ve kahvelerle ayakta durmuştum. Uyumaya fırsat bile bulamadım o zamanda. Ruh gibi davranıyodum ve tek derdim gidip uyumaktı. Fiziksel olarak zaten ayakta uyuyodum. :D Sonrasında 15 saat falan uyumuşumdur heralde.

Yalnız 40-50 arası bir şık daha olması lazımdı.

30 ile 40 saat arasıydı galiba, kuyruk sokumundan omuzlara kadar omuriliğimin her zerresi ağrır, gözlerim de odaklanamama sorunu başlar bir de kafam ağırlaşıyor.

Edit: Algı sorunu da yaşıyordum, sigarayı yaktıktan sonra unutuyordum, birisi seslendiğin de duysam da karşımdaki şeye daldığım için harekete geçmekte zorlanıyordum, ama çok parlak fikirler geliyordu aklıma uykusuzken. Fikirleri hatırlamasam da geldiklerini unutamıyorum :D

Kendimi amaçsız hissedince uyumayı istemiyorum. Bir defasında yine aynı durumdayken 40-45 saat civarında uykusuz kalmıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık