Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 63.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 98 36.3%

• Kullanılan toplam oy
    270
2 yıl öncesi neyse o zerre karakter gelişimi yok hala aşırı korkak Tayfa Kaido'ya saldıracak bunlar hala R'de.Oda Sokka gibi mizahşör ama bir General kıvamında verebilridi.Arada zekice şeyler yapıyor ama korkaklık ve zırlamalar bunu örtüyor.Ne yapacaz Elbafı mı bekleyecez bunun adam olması için
Kimin karakter gelişimini gördün seride :bilmem:

Bir örnek ver eleştirine katılayım.

Sevmediğim bir karakter. Luffy'nin şu sahnede onu susturuşunu severim. Luffy'e korsan olmayı bırakırım dedirttiren biri :mad:

Sevmediğim bir karakter. Luffy'nin şu sahnede onu susturuşunu severim. Luffy'e korsan olmayı bırakırım dedirttiren biri :mad:
Usopp'un hazine gerçekten var mı diye sorması gayet doğal. Ama Luffy'nin onu susturması OP'un en efsane anlarından biri. "Fierce Attack" müziği de cuk oturmuş.

Kimin karakter gelişimini gördün seride :bilmem:

Bir örnek ver eleştirine katılayım.
Usopp gibi bir karakterin gelişime ihtiyacı vardı.2 yılın ardından üzerine neredeyse hiç bir şey katmamış,arada akıllı davranan sümsük bir muhallebi çocuğu.Neden tayfada onu bile merak ediyorum.Katkısı aşırı az,sürekli korkak gibi kaçıyor.Olmasa da olurdu diyeceğim bir karakter

Bahsettiğiniz yeri doğru hatırlıyorsam orası Usopp'un Robin'in varlığını unuttuğu yerdi. Oyuncağa dönüştürülünce doğal olarak Usopp açısından kaçmak daha elzem hale geldi. Ben de o bölümlerde sinirden laptopu kıracaktım ama yanlış hatırlamıyorsam Usopp orada arkadaşlarının varlığını unuttuğu için kaçıyordu.
Yok ben teyit ettim oraya gidersem ölürüm hastalığına yakalandığı için gitmek istememiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık