Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 63.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 98 36.3%

• Kullanılan toplam oy
    270
2 yıl öncesi neyse o zerre karakter gelişimi yok hala aşırı korkak Tayfa Kaido'ya saldıracak bunlar hala R'de.Oda Sokka gibi mizahşör ama bir General kıvamında verebilridi.Arada zekice şeyler yapıyor ama korkaklık ve zırlamalar bunu örtüyor.Ne yapacaz Elbafı mı bekleyecez bunun adam olması için

Savaştan kaçmasına rağmen Oda'nın vs çizmeyi becerebildiği nadir karakterlerden biri bu adam. Özellikle Usopp vs Luffy, müthişti. Güç farkı olsa da strateji ile kazanabilineceğini gösterdi Usopp. Op'ta genelde güçlü olan düz bir şekilde vura vura yener. Oda'nın zirve vs'lerinden biri bu Zaten bir daha da çizemedi böyle şeyler.. Köstebek kadın, sopalı köpek ve yavaş olan iri adam vs Coppa ile Usopp yine müthiş bir savaştı.
Usopp vs. Çuu, kendinden güçlü olanı yendi.

Azıcık cesaret gösterse çok can yakacak ama yok. Bu gidişle serinin Mr. Satan'ı olmaktan öteye gidemez.

O gün defterden ̶ç̶i̶z̶i̶l̶d̶i̶ benim için de.
O kaçtığı gün kişiliğini ortaya koydu adam. o zaten bizim bildiğimiz Usopptu. Asıl ondan sonra gelip Trebola kafa tutup her şeyi göze almış. bu hiç de kolay bir şey değil. korkak olduğunuz halde senelerdir korsan olan Trebol ve Sugara kafa tutmak basit hiç değil. Cimri adamın bütün cimriliğine rağmen parasının tamamını vermeye gönüllü olması gibi. o yüzden Usopp seni seviyorum.

Atlama önceki tarzını daha çok beğeniyorum. One Piece'in ruhunu en çok hissettiğim karakter. Umarım Elbaf onun arkı olur.

Bu adam trebolla sugar bizimkileri yendiğinde topukları arkaya vura vura kaçtı ya o zaman soğudum işte komedi unsurundan başkası değil.
O gün defterden ̶ç̶i̶z̶i̶l̶d̶i̶ benim için de.
Bahsettiğiniz yeri doğru hatırlıyorsam orası Usopp'un Robin'in varlığını unuttuğu yerdi. Oyuncağa dönüştürülünce doğal olarak Usopp açısından kaçmak daha elzem hale geldi. Ben de o bölümlerde sinirden laptopu kıracaktım ama yanlış hatırlamıyorsam Usopp orada arkadaşlarının varlığını unuttuğu için kaçıyordu.

-

Ben cesur ve korkusuzu ayrı değerlendiriyorum. Usopp seri sonunda ve son arclarda korkularına rağmen büyük meydan okumalar yapacak ve önemli işler başaracaktır. Cüceler gibi onun sadece bu hallerini gören kişiler onu en cesur kişi olarak kabul edecekler ve bu şekilde nam salacak. Yoksa Usopp korkaklığından pek bir şey kaybetmeyecektir diye düşünüyorum. Hiç bir şeyden korkmuyorsan cesarete ihtiyacın yoktur korkusuzsundur. Bu yüzden en cesur kişiler aslında en çok korkulara sahip kişiler arasından çıkar. Onlar bi işe kalkışırken çok fazla korkuya göğüs gerip aksiyon almışlardır vs. Bu da onların cesaretinin ürünüdür bla bla.

Yani Usopp korkusuzluk konusunda hiçbir zaman Sanji, Zoro Luffy olmayacaktır. Ancak korkularına rağmen aksiyon alması sebebiyle cesaretine vurgu yapılacaktır.

Usopp olmasa One Piece yarım kalırdı. Half Piece olurdu.

Herkesin kaslı, korkusuz, karizmatik, dürüst ve hatasız olduğu bir evren haline gelirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık