Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 174 63.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 99 36.3%

• Kullanılan toplam oy
    273
Diğer karakterler hedefleri doğrultusunda güç kazanırken, Usopp yavaş yavaş cesaret kazanıyor. Serinin nihayetinde Korsanlar Kralı olarak Luffy'i göreceğiz, yanında dünyanın gördüğü en cesur adamı olduğu halde. Bu adamın korkma olayını, Luffy'nin aptallığını, Zoro'nun yön bulma zaafını, Sanji'nin karı/kız tutkusunu yendiğini görebilmeyi ümit ediyorum. Aksi taktirde korkak olan ama cesur diye anılan bir Usopp, benim gözümde amacına ulaşamamış olur.

Bir de güç olarak Yasopp'dan üstün olacağını düşünüyorum, Luffy'nin sözlerine binaen. Tayfadaki herkes seviye olarak Şanks'ın tayfasını aşacaktır, benim şahsi görüşüm bu yönde.

Oyun üzerinden örnek vermek istiyorum. Şimdi oyuna arkadaşların ile başlarsın ama sen kotusundur arkadaşların çok iyidir arada kaynarsın onlar sayesinde de seviye atlar durursun. Her on maçtan birinde de yeri gelir bazen şans bazen sadece o gün iyisindir bir iki kritik raund alırsın. Bu Ussop'ta aynı öyle birisi. Bunun gibi "acaba raundu alacak mı? lütfen alsin" gibi terler dökene kadar bir tane daha işlevsel keskin nişancı alsalar hem daha fazla is yapar hemde biz adamı gördük mu "heh tamam ???? kişisi geldi şimdi tayfa rahatlar" diyebiliriz. Bedavadan Korsan Kral tayfasında 'ün yapıyor.

Korsan olacaksın, hasır şapkalardan bir korsan seçme hakkın var deseler Usopp'u alırdım. Nişancılığı dışında her şeyde vasat bir karakter. İsveç çakısı gibi mübarek. Muhtemelen en uzun Usopp ile dayanırdım.

Tayfada 10 tane Zoro olmasını isteyen arkadaşların seriye bu kadar dayanabilmeleri şaşırtıcı geliyor. Bana göre OP mizahını en güzel yansıtan karakterdir. Youtube'daki One Piece funny moments başlıklı videoların yarısında bu güzel arkadaş vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık