Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

Kardeşim Zoroyu Law seviyesine çıkarabilecek 1 tane mantıklı sebep söyleyebilir misin?
2 yıl boyunca sadece eğitim yapan Zoro ile Law'ın ödüllerini nasıl karşılaştırıyorsun?Yazmadan önce azıcık düşünüp yaz.Sabondy'ye ulaştıklarında birinin 120m ödülü varken diğerinin 200m vardı.Arada pek fazla bir fark göremiyorum ben.

Birisi Kaptan diğeri kaptan değil diye savaşamazlar diye bir kural var heralde.

2 yıl boyunca sadece eğitim yapan Zoro ile Law'ın ödüllerini nasıl karşılaştırıyorsun?Yazmadan önce azıcık düşünüp yaz.Sabondy'ye ulaştıklarında birinin 120m ödülü varken diğerinin 200m vardı.Arada pek fazla bir fark göremiyorum ben.

Birisi Kaptan diğeri kaptan değil diye savaşamazlar diye bir kural var heralde.

İstiyorsa zilyon yıl eğitim yapsın ödülü bu arc 440mi geçemeyecek ki o Lawın dondurulmuş ödülü. 120m ödülü olan birisi için 80m neredeyse ikiye katlamış demektir. Öyle bir kural tabi ki yok ama sizde fanı olduğunuz karakter herkesi keser gibi bir kural var herhalde.

İstiyorsa zilyon yıl eğitim yapsın ödülü bu arc 440mi geçemeyecek ki o Lawın dondurulmuş ödülü. 120m ödülü olan birisi için 80m neredeyse ikiye katlamış demektir. Öyle bir kural tabi ki yok ama sizde fanı olduğunuz karakter herkesi keser gibi bir kural var herhalde.
2 yıl önceki Luffy 300mdu.Şimdi ki Zoro ile yıl önceki Luffy'yi karşılaştırıyorum da sanırım Zoro 300'ün baya bir üzerinde olması gerekiyor.Luffy Zoro Sanji Px alamıyorlardı.Ama 2 yıl sonra hepsi Pxleri tekliyorlar.

Ama evet Ödülü fazla olan yener.500m ödüllü Chinjao Luffy gibi bir çaylağa yenildi.Birisinin ödülü 500 diğeri 400.

200m lik Caribou 77m lik Sanjiyi alamıyor.Aynen bu mantıkla devam et.Çok iyisin.

Beni fan diye suçlayan adamın avatarında Law var...

2 yıl önceki Luffy 300mdu.Şimdi ki Zoro ile yıl önceki Luffy'yi karşılaştırıyorum da sanırım Zoro 300'ün baya bir üzerinde olması gerekiyor.Luffy Zoro Sanji Px alamıyorlardı.Ama 2 yıl sonra hepsi Pxleri tekliyorlar.

Ama evet Ödülü fazla olan yener.500m ödüllü Chinjao Luffy gibi bir çaylağa yenildi.Birisinin ödülü 500 diğeri 400.

200m lik Caribou 77m lik Sanjiyi alamıyor.Aynen bu mantıkla devam et.Çok iyisin.

Sen ödüle takmışsın. Orada verdiğim diğer örnekleri görmezden mi geliyorsun yoksa.Chinjao 500mlik haliyle dövüştü Luffylede haberim mi yok? Caribou tamamen sivillere,çevreye verdiği zarardan ve meyvesinden dolayı o ödülde bunu biliyoruz. Adam bildiğin bu 3lüyü yan yana çizdi ve geleceğin süper güçleri bunlardır dedi. Yorumlamakta pek iyi değilsin.

Avatar olayına hiç girmiyorum saçmalamışsın.

Sen ödüle takmışsın. Orada verdiğim diğer örnekleri görmezden mi geliyorsun yoksa.Chinjao 500mlik haliyle dövüştü Luffylede haberim mi yok? Caribou tamamen sivillere,çevreye verdiği zarardan ve meyvesinden dolayı o ödülde bunu biliyoruz. Adam bildiğin bu 3lüyü yan yana çizdi ve geleceğin süper güçleri bunlardır dedi. Yorumlamakta pek iyi değilsin.

Yahu ödülden başka örnek vermeyen sensin.Biz Law ve Zoro'yu fiziksel güç,kılıç ustalığı hız,haki,meyve üzerinden karşılaştırırken gelip birisinin ödülü fazla o yener diyen sensin.

Yahu ödülden başka örnek vermeyen sensin.Biz Law ve Zoro'yu fiziksel güç,kılıç ustalığı hız,haki,meyve üzerinden karşılaştırırken gelip birisinin ödülü fazla o yener diyen sensin.
Kardeşim git yorumu oku.

Ödülle alakalı sadece "ödül" yazmışım. Çıkarım yapma yeteneğine hayran kaldım.

Mesajım;
Ödül,bariz çok sağlam bir meyve ve Kid Luffy Lawın aynı sahnede savaştırılması basitçe örnekler.

Üçlüyü yanyana çizdi diye bisey mi var? Kid de o ödüle sivil katliamla ulaştı. Yani Kid=Caribou oluyor senin mantığına göre. E y w.

Alpamis

kqkqkq1

Kardeşim benim de o sahneden anladığım bu 3'lünün birbirine denk(tabi Luffy diğer ikiliye göre biraz daha öndedir)gösterilmeleri ve ilerde büyük rol taşıyacaklarıdır.
Jenque'ye katlıyorum

Ödül,bariz çok sağlam bir meyve ve Kid Luffy Lawın aynı sahnede savaştırılması basitçe örnekler.
Ödül konusunu yeterince tartıştık onu geçiyorum.Meyve konusunda Smoker vs Law'da görükkü Haki ile engellenebiliyor bu saldırlar.Benim şahsi görüşüm Zoro'nun kılıç ustası olması dolayısı ile bu tarz manevi konulara Smoker'dan daha yatkındır Yani Smoker sadece B.Haki bilirken Zoro'nun 2 tip haki bilmesi buna örnek bence.Bu yüzden Hakisi Smoker'dan üstündür.Fiziksel güç ve dayanıklılık açıdan da Smoker'a 5 basıcağını düşünüyorum.Hız konusunda belki Smoker'la aşık atamaz ama yinede Zoro'da yavaş bir karakter değil.Yani Zoro Law'ı Smoker'dan daha çok zorlar.Smoker bile Law'ı indirmek için fırsatlar yakalamıştı.Bundan sonrası kişisel görüşe bakıyor.Ben Zoro'nun bir açık yakalayıp Law'ı indiriceini düşünüyorum.

Roronoa Zoro

Zoro Luffy'nin yaralarından ölü halde, Sanji zaten o zaman 150 milyonluk adam, 77'nin 2 kat değerinde olması gerekti, Sanji'nin ilk ödülü olduğu için. Birde hükümet ödülü kısıyor Luffy içinde geçerli bu. ( Ödül her zaman gücü belirlemiyor tabi,) Luffy G3 tekniği ile o robotu yeniyor, diğer tayfa üyeleri yardım ediyor ama ' Yen onu Luffy ' diye bağırmasınıda biliyor . Franky'nin Nami'nin saldırıları bile işliyor o robota, Px'yi alamıyorlar abartı! X Drake alamıyor desen tamam diyecemde Luffy tek başına zorlasa alırdı onu.

Dipnot : Şunuda belirtmek isterim, Dövüştükleri Px-4 müydü neydi, yani güçlü olandan. Ben Px ler arasında bile seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Yinede en babalarından birisi ' G3 ' e yenildi gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık