Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

Dostum hakisi var ve çevik. Uzaktan kesiş atıp yaklaşmasa bile nefes aldırmaz. Mihawk gibi bi' adamdan iki yıl eğitim aldı. İsho gömdü delikten atlayıp kesiş attı ve sert baktı. Daha napıcak amiralle kıran kırana gitmek için?
hakisi var eyvallah.kralın hakisine sahip olan rayleigh bile bi amirali yenemezken zorodan nası yenmesini beklersin onuda geçtim mihawktan eğitim aldı, zoronun şuan mihawk seviyesinde olduğunu gerektirmez

sabo mera merayla her türlü galip çıkar.şu anki tartışmaya dair ise adam sanji ve zoro ne kadar ezildiyse luffy o kadar ezildi dedi olay oldu.ilk defa bu kadar sert gördüm milleti söyleyen elemana karşı.daha luffy fanlarını da ilk defa bu kadar karşı gördüm.halbuki bunu düşünmesi doğal bana göre ki oda artık bunu prensibi yapmış kime ezildiği nasıl ve ne şekilde ezildiği de önemli tabi bana göre.bu tutumu sanjiye ve zoroya yapacak olursam luffy daha az ezilmiş gibi gözüküyor.sanji direk dofa daldı ve yeteneğini bilmediği için safdışı kaldı.zoro ise amirali hissedemeyip amiralin saldırısını ister istemez karşılamak zorunda kaldı.saldırıdan belli bir hasar aldı ama kontraya geçebildi dayanıklılığı sağolsun.tabi kontrası etki bile edemedi amirale.luffy ise gördüğüm kadarıyla sadece kendini düşünmedi daha doğrusu düşünemedi.kyrosu violet koruyup kollama düşüncesi içerisinde bir de dofla uğraşmak ne kadar zordur düşünebiliyorum.tabi bunun yanında ister istemez hasar aldı ama sağlam bir hasar değil bana göre.ayrıca zoro yine öne çıkmış.zoro fanları ne kadar luffy ile kıyas yapıyorsa zoroyu,aynı şekilde luffy fanları da zoroyu ezercesine üstün gösterme çabası içinde luffyi.tabi tamamen benim görüş ve tespitim.gerçi avatarıma bakıp özeleştiri yapmadan yazdıklarımı kaale almayan olabilir.canları sağolsun sıkıntı yok görüşümü bildiriyorum zaten sadece.ama şunu söyleyeyim bu gidişle uzlaşma bana göre çok zor.çünkü okuduklarıma bakınca iki tarafında birazcık abarttığını düşünüyorum yorumlarında.bu birazcık sinir birazcık kelimelerinin doğruluğunu ispatlama çabası olabilir.herhalde ilk defa bu kadar uzun yorum yazıyorum forumda.bende şaşırdım şimdi.

Roronoa Zoro

Sabo'nun Mera-Mera'ya da ihtiyacı yok. Meyvesiz de döver bu arkadaşları. Sen git dünyanın en çok aranan adamının yarattığı oluşumun 2. adamı ol. Kaba kuvvet olarak arenaya gir, dalganı geç, arenayı yok et, meyveni ye, dalganı geç. Sonra gidip bu arkadaşlara mı yenilecek?
Bariz "amiral seviyesi" dediğiniz seviyede herif.

Sabo'nun Mera-Mera'ya da ihtiyacı yok. Meyvesiz de döver bu arkadaşları. Sen git dünyanın en çok aranan adamının yarattığı oluşumun 2. adamı ol. Kaba kuvvet olarak arenaya gir, dalganı geç, arenayı yok et, meyveni ye, dalganı geç. Sonra gidip bu arkadaşlara mı yenilecek?
Bariz "amiral seviyesi" dediğiniz seviyede herif.
Zoro o arenadan birinci çıkamazmıydı diyorsun sen yani?

Dostum çok güzel tespitlerin olmuş ama kimse luffy ile zoroyu kıyaslamadı zaten luffy ile zoro arasında hep bi güç farkı olmalı. biz zoro ile law kıyası yaptık.
usta ister istemez kaymış bazı arkadaşlar o muhabbete ben zaten gördüklerimi harmanlayarak yazıya döktüm farkettiysen benimde bir kıyaslama yaptığım olmadı.zaten one piece de güç dengesinin ucunu aça aça kaçırdı ipi oda bana göre.bariz olan sadece seviyeler.aynı seviyenin elemanlarının da birbirleri ile yapacağı vslerde kazananın kim olacağını bilmek çok güç.kimin kimi yeneceğini kestirmek zor oluyor.odaya kalmış bir şey bu vsler bana göre.zaten bunun yüzünden de tartışmalar fazla uzuyor ve tadı kaçıyor gibi.

Valla çok şey yazdım. Hepsini de mangadan örneklerle gösterdim. Eski mesajları okuman yeterli. Seni ikna etmek için bir dünya şeyi baştan yazamam. Zaten ikna olmayıp sen de bana fan diyeceksin değil mi?

Ciddi ciddi fikrim değişebilir diyorsan eski mesajları oku.
Senden basit örnekler istiyorum senin eski mesajlarda söylediklerinin hepsi kendi varsayımların.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık