Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

Zoro logialara lara karşı avantajlı görünüyor Monet ile olan vs sinden. Croco, Monet'ten az biraz daha iyidir, ama bir Ceasar değildir. Ceasar'da Zoro'yu epey zorlar yenebilebilir hatta.

Zoro ve Law kıyasınla, Croco ve Zoro kıyasının alakası yok yani. Croco vs Law olsa Crocodile daha iyi kapışır Zoro'ya oranla Law'a karşı. Smoker'den daha etkili olur hatta atakları ile.

Crocodile smokerın lawa yaptığı boğazından tutup yere çalma hareketini yapsa lawdan geriye birşey kalmazdı :D Zaten adam o yüzden lord olmuş.Law crocodile ile şu an karşılaşıp yine o açığı versin dövüşü kaybeder.

Crocodile o kadar hızlı olmadığı için yakalayamama ihtimali var ama aniden kaybolup hızla beyazsakalın arkasında biten birinin çokta yavaş olduğunu sanmıyorum.

Roronoa Zoro

Crocodile smokerın lawa yaptığı boğazından tutup yere çalma hareketini yapsa lawdan geriye birşey kalmazdı :D Zaten adam o yüzden lord olmuş.Law crocodile ile şu an karşılaşıp yine o açığı versin dövüşü kaybeder.

Crocodile o kadar hızlı olmadığı için yakalayamama ihtimali var ama aniden kaybolup hızla beyazsakalın arkasında biten birinin çokta yavaş olduğunu sanmıyorum.
En kötü Smoker kadar dövüşeceğini düşünüyorum. Dediğim gibi ' Bitirici ' saldırıları daha çok. Room içinde istediği kadar kessin ( Birleşeceğini kendide biliyor, bu yüzden boşa uğraşmıyor ) adam geri birleşir Room dışı :good:

En kötü Smoker kadar dövüşeceğini düşünüyorum. Dediğim gibi ' Bitirici ' saldırıları daha çok. Room içinde istediği kadar kessin ( Birleşeceğini kendide biliyor, bu yüzden boşa uğraşmıyor ) adam geri birleşir Room dışı :good:
Daha tehlikeli birisi.Öyle smoker gibi yakalarsa lawı shambles bile kurtaramaz.Dövüşü uzatıp etrafı kurutursa ciddi bir avantaja sahip olur.Yerini değiştirecek nesne bile bırakmaz.Dövüş uzarsa bence Crocodile bir şekilde galip çıkar.

Monkey D. Garp

Law Luffy'e denk filan değildir, Luffy bariz daha güçlü, ama nasıl yener demeyin Oda bir şekilde halleder orasını.

Zoro yener mi yenemiz mi bilemem ama Law'ın level'ında bir karakter. ikiside süpernova, en kötü dönemin çaylakları. luffy ise süper çaylak. novaların önünde birisi.

adama amiral seviyesi denildi şimdi bu anketmi çıktı sabodan başka kim orda amiralle kıran kırana savaşabilir.

valla vaz geçtim law bir fırsat kollar yener zoroyu diyenler farkında olmadan zoroyu övmüş oluyorlar. CC zoroyu yener, enel zoroyu karısı yaptı amiral zoroyu ezdi deyince bir şey yok. lawı yener deyince fan oluyoruz. Ne diyim valla. Allah ıslah etsin. İnsan fan demeden önce utanır.

Her tartışmada kaybeden law fırsatını bulur diyor, fansın diyor zoroyu yüceltiyorsun diyor.

biri mangayı atlayarak okur biri yanlış yorumlar diyeri luffy gibi o da kaptan o zaman hakisi daha yüksek der, diğeri law luffy dengidir o yüzden zoroyu yener der bir mantıklı açıklama yapan yok. Onlar bunlar söyleyince var sayım olmaz ben zoronun hakisi lawı durdurmaya yeter deyince varsayım olur.

haydi iyi forumlar
Kardeşim Zoroyu Law seviyesine çıkarabilecek 1 tane mantıklı sebep söyleyebilir misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık