Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

Evet arkadaşlar eğre bu 4 büyük düz bir adada savaşsa hangisi galip cıkar.Kyros 2 bacagıda saglam olarak düşünelim.Sabo'nun mera mera meyvesi yemiş halini baz alalım.

Law:

2 yıllık aradan sonra Shabondy'de neden Kid'le birlikte Luffy'nin yanında cizildiğini kanıtlamıştır.Op evrenin en zekisi desem yanlış olmaz herhalde.Meyvesi tartışmasız en iyi meyvelerdendir hele Law gibi zeki birisi o meyveyi kullanınca gerçekten harikalar yaratıyor.

Yeti kardeşler,smoker,vergo birbirinden güçlü karekterleri yenmiştir.İssho ve doflamingo'yu uzun süre tutabilmiştir.Sayesinde vergo ve monet'in ölümünü gördük ,bizi çok mutlu etti bu hareketiyle içimizdeki şeytanın zevten 4 köşe olmasını sağladı,öldüler be öldüler diye sevinç cığlıkları atmamıza neden oldu.

Zoro:

Güç delisi karekterimiz.Her zaman daha güçlü olmak ve bir şeyleri kesmek için ugraşır.Çeliği kesmek,logiları kesmek,ateşi kesmek sürekli kesmek istediği bir şey vardır.Magella'nın zehrini kesmesini görmek isterdim ama kolay kolay göremicez gibi.

2Y aradan sonra karizmasını en iyi koruyan karekter Zoro'dur.Zoro 2y ardından öyle bir takılıyorki tayfa'nın vasat görüntülerine rağmen tayfadan büyük şeyler beklememize neden oluyor.Balıkadam adası ve Punk Hazard'da dokunabilen birisi cıkmamıştır.Punk Hazard'ı gördükten sonra Zoro'nun kestiği karektere acırım ya kafası gider ya ortadan ikiye bölünür.
Henüz gücü gösterilmemiştir devlet sırrı gibi saklanmaktadır.Gücü gösterildikten sonra Mihawk acaba yaşıyormudur yaşıyorsa kaç tane uvzunu kaybetmiştir dedirticek karekterdir.

Kyros:

Zoro'ya benzettiğim karekterdir.Arena'nın gelmiş geçmiş en güçlü savaşçısı olduğu söylenmiştir.3000 dövüş yapmış tek bir yara almıştır.Açıkcası ilk cıktıgında öyle cok güçlü bir şey beklemiyordum ama beni şaşırttı çok güçlü olduğunu gösterdi.

"Anneni koruyamamış olabilirim ancak hayatım pahasına seni koruyacagım.Mutluluğu bulacagın güne dek yanında kalacağım"
Bu sözü beni cok etkilemiştir oyuncak olmasına ragmen kaybettiklerini düşünüp kendini kaybetmiyor hayatını kızının mutlulugu için devam ettiriyor her şeyi içine gömüyor,cesareti gerçekten inanılmaz.Son zamanlarda one piece'in sıkıcı döngüsünde beni manga'ya baglayan bir karekter.Anime evrenindeki tüm babalara örnek olması gereken bir babadır.Neyse bu adam hakkında yazmaya devam etsem 2 sayfa sürer gerçekten cok harika bir karekter.
Doflamingo'nun oluşturmak için 10 yılını harcadıgı karizmasını tek hereketle bitiren şahane ssavaşçıdır.Kyros sayesinde allah belanı versin Dof tüm bu artislik bunun içinmiydi dedim.

Sabo:

Şimdi 3 tane vahşi,acımasız,şeytani,kana susamış karekteri tanıttık sıra geldi grubun en yumuşak başlı kişisine.Sabo'da Luffy'ye benziyor ciddileşmesi için havaya girmesi gerek bu grupta ciddileşene kadar Sabo, 50 parçaya bölünüp sirk gösterisindeki top niyetine kullanır.
Bu karekter ne istediğini bile bilmiyor korsan olucam diye yola cıktı devrimci olarak geri döndü.Önemli işini bırakıp Ace'in idamına gelmemiştir.Ondan sonrada ortaya cıkıp meyve sanki kendi hakkıymış gibi Luffy'ye laf atmıştır.Meyve eline gecincede direk utanmadan yemiştir.Cıktıgı mezara geri girmesi gereken bir numaralı devrimci ünvanının sahibidir.

Mera mera meyvesi'ni yemiştir coğu kişi gibi bende fazla güç kattığını düşünmesemde.Her şeyin ruhu vardır gibi bir söz söylüyor arena'yı parçalara ayırıyor.Hem Diamante hemde Burgess'i karşısına alıp show yapmıştır.Devrimcilerin 2 numaralı adamı olması ve Dragon'un yanında yetişmiş olması Sabo'dan beklentilerimizi tavan yaptırıyor.

Bu üçlüden herhangi biri Sabo için ciddi bir rakip olamaz diye düşünüyorum. Gereksiz bir anket olmuş şahsi fikrime göre.

Luffy > Zoro denkleminden ötürü Sabo > Zoro demek yanlış olmaz sanırım, burada Zoronun alabileceği Kyros vardır bence o bile zorlar büyük ihtimalle.
Law'ın Room'un da hakin yoksa seni oradan oraya dolandırır ekmek eder Sabo'nun ne kadar işlevsel olarak Hakiye hükmettiğini biliyoruz e birde mera mera eklenince Sabo zorlansa da oradan galip çıkabilecek tek kişi gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık