Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 199 64.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    311
Düm düz çekecek kadar manyetizma gücü yok zaten. Ama Uyanışla birini mıknatısa dönüştürüp kılıcını kiliye yapıştırıyor.
Kid > Roger deyip kapatalım o zaman konuyu. Ne konuşuluyor ki? Elbet ama elbet kulpu vardır ve herkesin çekemez. Özellikle özellik verilmiş kılıçları. Kikoku'da bunlardan birisi. Lanetli sanılıyordu. Meğer irade sahibi olmayanların kullanamadığı için söylediği bir şey olduğu ortaya çıktı.

Ya Bırak :D spoiler yorumlarında gördüm, Kid'e söylediği şeyi bile Law'a yamamışsınız. Kid, Kid diye dolaşıyorsa yaşlı karının bir bildiği vardır :D
Ben yamamadım. Onun sebebini bilemem kinlenmiş olabilir adasına geldiği için fakat dediğimde de haklıyım. O saldırılar görmezden gelinemez. Etkisi ortada. Kan kustuğu ortada. İç organların hasar aldığı ortada.

Son düzenleme:
Oğlum sana tonla argüman verdim zaten işine gelmiyor ki. Kid sadece bu bölüm değil, üç bölümde de final atak yaptı. Kaçınılmaz mı diyorsun da Law tüm saldırılarını Big Mom başka yere odaklıyken yaptı, Kid bunu bir defa yaptı. Diğer tüm saldırılarını karşı karşıya çarpışarak yaptı. O dalga gectiğin boğa tekniğini de bi kere yaptı zaten, millet sizin gibi akıllılık yapıp uyanış gücünü de araya kaynattı, Kid'in uyanış gücü ve bu bölümkü son kozu Law'un uyanıştan geri kalmaz. Dövüş boyunca arkalamaya da benzemez bire bir dövüş, sen haterlık yaparak anca kendini kandırırsın, dön bu yoldan.
Sanki Law Kid ile kapıştığında açık aramaya ihtiyacı olacakmış gibi konuşuyorsun. Karşısında Yonkou mu var ? Hayır. Sen Kid'in herhangi bir saldırıyı savuşturabilecek bir potansiyelini gördün mü ? Hayır. Adam Kaido saldırdığında hurdama denk geldi zaten diyor. Bütün saldırıları kafasına alıyor. Bir nokta da Law'dan yardım istiyor beni kurtar diye mesela. Ope Ope ile Law gayet kolay bir şekile Kid'e hasar verir. Kid'in kendini iyileştirebilecek gücü var mı peki hayır ? Saldırı gücü çok daha fazla olduğu için bu verdiği hasar da baya kalıcı olur. Ayrıca Big Mom bu bölüm uyanış saldırısından çekilerek kurtuluyor bildiğin. Kid olamaz diye bağırıp uyanışı devam ettiremiyor. Sen meyvesiyle ile bundan kurtulamayacağını mı düşünüyorsun ? Kid'in hasar alması daha kolay olur ama Law meyvesi sayesinde daha rahat savuşturur saldırılarını.

Kid Bm gibi bir karakterle dövüştüğü için bu meyvesi böyle çok işlevsel gözüküyor. Kadın kibirli olduğu için hiç bir saldırıyı savuşturma ihtiyacı göstermiyor ama karşısında meyvesel olarak daha avantajlı biri var bu sefer. Güç olarak yakın olsalar da yetenek bazlı baktığında Law'ın yetenekleri daha avantajlı ve ters Kid'in yeteneklerine. Bu yüzden yener yani.

Konuyu da buraya taşıdım dağıtmamak için. Yeri burası çünkü.

Sanki Law Kid ile kapıştığında açık aramaya ihtiyacı olacakmış gibi konuşuyorsun. Karşısında Yonkou mu var ? Hayır. Sen Kid'in herhangi bir saldırıyı savuşturabilecek bir potansiyelini gördün mü ? Hayır. Adam Kaido saldırdığında hurdama denk geldi zaten diyor. Bütün saldırıları kafasına alıyor. Bir nokta da Law'dan yardım istiyor beni kurtar diye mesela. Ope Ope ile Law gayet kolay bir şekile Kid'e hasar verir. Kid'in kendini iyileştirebilecek gücü var mı peki hayır ? Saldırı gücü çok daha fazla olduğu için bu verdiği hasar da baya kalıcı olur. Ayrıca Big Mom bu bölüm uyanış saldırısından çekilerek kurtuluyor bildiğin. Kid olamaz diye bağırıp uyanışı devam ettiremiyor. Sen meyvesiyle ile bundan kurtulamayacağını mı düşünüyorsun ? Kid'in hasar alması daha kolay olur ama Law meyvesi sayesinde daha rahat savuşturur saldırılarını.

Kid Bm gibi bir karakterle dövüştüğü için bu meyvesi böyle çok işlevsel gözüküyor. Kadın kibirli olduğu için hiç bir saldırıyı savuşturma ihtiyacı göstermiyor ama karşısında meyvesel olarak daha avantajlı biri var bu sefer. Güç olarak yakın olsalar da yetenek bazlı baktığında Law'ın yetenekleri daha avantajlı ve ters Kid'in yeteneklerine. Bu yüzden yener yani.

Konuyu da buraya taşıdım dağıtmamak için. Yeri burası çünkü.
Law, Kid ile yüz yüze gelirse kendisine yazık olur öyle söyleyim, uyanışını vurmak için de süre gekeriyor o sıra da Kid uyanış çakar zaten kılıcı da etkilenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık