Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 201 64.2%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.7%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    313
Kid daha güçlü gibi bence dayanıklılıktan alır ama karizmayı çizdirdi hareketleriyle.Çocuk gibi benim kozum var yaaa görecen sen tripleri hoşuma gitmedi.Kalıbının adamı gibi niye konuşmuyor anlamadım çocukluk çiziminden belliydi gerçi Luffy gibi çocuksu.Aslında oradan belli daha güçlü olduğu ama ben bunu sevmedim.
Dayanıklılık mı? Dayanıklı olması kesilmesine engel değil. Kid de o hak yok. O haki anca luffy ve zoroda vardır.

Kid kimin elinden kılıcı çekmiş de kılıç kullanıyor diye ters oluyor. Big Mom denemedi ayrıca. O demirler Law'a saldıracaktı. Kid böyle konuşmalarına ayar olup gücünü kullanarak kendine çekti. Benim demek istediğimle bambaşka bir şey bu. Çarpıtıyorsun. Shambles anlık gerçekleşen bir şey. Doğru zamanda yapıldığında Kid o saldırıyı yer, yemese bile uyanışı kapatmak zorunda kalacaktır.

Kid Law'dan daha tank olabilir ama Law'ın saldırı gücü kat kat daha fazla Kid'den. Çok bir şey farketmeyecek bu durumda Tank olması. Kid'in alacağı hasarlar daha büyük olacak.
Big Mom'ın kılıcı Kid'in gücünden etkileniyor gördük zaten. Bu bölüm de düşürdü elinden, sonra geri aldı. Law'un saldırı gücü kat kat fazla falan değil, içten vurmasa bir halt yiyemez. Kid zarar görmez bedene dıştan vurup hasar veriyor. Çok daha güçlü.

Big Mom'ın kılıcı Kid'in gücünden etkileniyor gördük zaten. Bu bölüm de düşürdü elinden, sonra geri aldı. Law'un saldırı gücü kat kat fazla falan değil, içten vurmasa bir halt yiyemez. Kid zarar görmez bedene dıştan vurup hasar veriyor. Çok daha güçlü.
Kid uyanış kullandığı için Bm'yi arkadaki demire çarptırdığında elinden düşüyor kılıcı. Gücüyle almıyor. Dikkatli bakabilirsin. Ayrıca Room ile yaptığı bir çok yetenek var. Eline kılıcı tekrar alabilir. Zor değil yani.

Adamın saldırıları zaten içten neredeyse hepsi. İçten vuracak saldırılarını zaten. :d Ayrıca nasıl çok fazla değil saldırı gücü . Bu bölüm Bm bütün bölüm buna vurgu yapıyor. Ağzıyla kendi söylüyor tehlikeli diye. Meyve gücünü kullanmasa kalıcı hasar kalacak ki bu kadın Bm yani. Bir önceki bölümde verilen hasarın neredeyse tamamını da Law veriyor. Bm tekrar saldırıyı yiyeceği zaman yine mi bu saldırı. Yapma etme, beni bırak diye debeleniyor. Nasıl çok fazla değil diyebiliyorsun. Kid bu saldırıları yemesinin üstüne hasar veriyor ayrıca. :D

Galiba manyetik çekimle hurdaları ışık hızı gibi çarpıyor ondan etkisi ağır oluyor.Ama çizimlerden etkisiz zayıf birşeymiş gibi duruyor. @Alpamis geçen öyle demişti mesela.

Kid uyanış kullandığı için Bm'yi arkadaki demire çarptırdığında elinden düşüyor kılıcı. Gücüyle almıyor. Dikkatli bakabilirsin. Ayrıca Room ile yaptığı bir çok yetenek var. Eline kılıcı tekrar alabilir. Zor değil yani.

Adamın saldırıları zaten içten neredeyse hepsi. İçten vuracak saldırılarını zaten. :d Ayrıca nasıl çok fazla değil saldırı gücü . Bu bölüm Bm bütün bölüm buna vurgu yapıyor. Ağzıyla kendi söylüyor tehlikeli diye. Meyve gücünü kullanmasa kalıcı hasar kalacak ki bu kadın Bm yani. Bir önceki bölümde verilen hasarın neredeyse tamamını da Law veriyor. Bm tekrar saldırıyı yiyeceği zaman yine mi bu saldırı. Yapma etme, beni bırak diye debeleniyor. Nasıl çok fazla değil diyebiliyorsun. Kid bu saldırıları yemesinin üstüne hasar veriyor. :D
Sen kat kat fazla diyorsun, gerçekler öyle değil. Adam Big Mom'a içten vurup defansını atlatıyor işte. Kid ise o defansa rağmen zarar veriyor. Yani çok daha güçlü.

içten vurmasa bir halt yiyemez.
Bu ne bea. Oldu olacak meyveyi çıkaralım işin kolaylaşsın.

Burada kılıç etkilenmiyor. Mom ani geri çekilmeden bırakıyor elinden kılıcı. Kılıcı çekmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık