Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 199 64.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    311
Hacı sen bütün bunları sayıyon da sanki Law almış eline çekirdek çitlemiş de hiçbir şeyini görmemişiz gibi konuşuyon. Law'ın da yonkoulara göz kaydıran saldırıları var. Yonkoulardan kan alan saldırıları var. Her iki yonkoudan da hasar görüp ayağa kalkıp savaştığını görüyoruz. Tamam kid öv, hobi için yine öv de kıyaslayadığın adamla arasındaki farkı da net bir şekilde göster yahu. Yok etraftakiler saldırısını övmüşmüş. Aynı seyirci kitlesi bunlar için öldü de dedi eee?
Bazıları sadece Law'ın uyanışı hasar attı gibi bir saçmalığa inanıyorda ondan. Şuan Law, Kid, Zoro aynı klasmanın adamları.. ama bana göre o uyanışla Kid kendi seviyesi ve altındaki hiçbir kılıç ustasına kaybetmez.

Bazıları sadece Law'ın uyanışı hasar attı gibi bir saçmalığa inanıyorda ondan. Şuan Law, Kid, Zoro aynı klasmanın adamları.. ama bana göre o uyanışla Kid kendi seviyesi ve altındaki hiçbir kılıç ustasına kaybetmez.
Uyanış dediğin şeyin hiçbir olayı yok ki. Yine hurdaları topluyor yine onlara sarılıyor, yine onlarla koşa koşa saldırıyor. Uyanış ne fark etti? Daha mı çok hurda çekebiliyor, daha mı büyük hurda yığını oluşturuyor, daha mı hızlı ya da sert oluyor? Ben sahiden uyanış öncesinden farkını göremedim. Hadi Law artık roomunu elinde küçük bir top olarak sıkıştırıp oda içine oturduğu yerden koca koca saldırılar yolluyor da Kid'de sahiden ben bir fark görmedim be.

Uyanış dediğin şeyin hiçbir olayı yok ki. Yine hurdaları topluyor yine onlara sarılıyor, yine onlarla koşa koşa saldırıyor. Uyanış ne fark etti? Daha mı çok hurda çekebiliyor, daha mı büyük hurda yığını oluşturuyor, daha mı hızlı ya da sert oluyor? Ben sahiden uyanış öncesinden farkını göremedim. Hadi Law artık roomunu elinde küçük bir top olarak sıkıştırıp oda içine oturduğu yerden koca koca saldırılar yolluyor da Kid'de sahiden ben bir fark görmedim be.
:/

Rakibini mıknatısa çeviriyor.. yani farklı alanlarda manyetizma yaratabiliyor

Yo Uyanışı, İmparatora hayvan gibi hasar atıyor. Kadın kendi ömründen kullanıyor.. ilk uyanış darbelerinde net Kid'inki daha etkiliydi, etraftakiler Bm bile bundan kalkamaz diyordu, bu bölümde de Law'ınki daha sağlam darbe olmuş.. etraftakiler öldü mü falan diyordu. Kid'in saldırı gücünü kötü bulmuyorum Uyanışsız, Kral hakisiz İmparator derisini aşsa zaten absürt olurdu. Law'da uyanışla aştı.. bir de gamma gibi içten patlamalı saldırısı vuruyor.

Punk Vise mesela.. şu saldırı zayıf mı ? bakma Kaido yedi.. o bile pastırma olmuş, Law gibi derisi anormal olmayan adam yese ne olacak bu saldırıyı.. kan kusacak tabi..
Ben Law'ın her saldırıyı kolay yemeceğini düşünüyorum işte ama Kid öyle değil. Adam Kaido saldırdığında savuşturmak yerine hurdasına geldiği için kurtuluyor mesela. Oda adamı bu yüzden dayanıklı yapmış.

Law savuşturarak, Kid dayanıklığıyla tanklayarak saldırılara karşı koyacak ama ben bunun Law'ın o saldırılara bir yerden sonra yeteceğini sanmıyorum. Kid'in saldırıları yemesi daha kolay çünkü. Adam savuşturamıyor yani. Bunu gördük. Ayrıca Law'ın meyvesi çok özel bir meyve. Adamlar çatıda durmadan kurtarsınlar diye bekliyor, adamlar yonkoulardan kurtulmak için birini dışarı atsana diyor. Keza Kaido Enjeksiyon vuruşu yediğinde kan tükürüyor ve yeteneklerin çok sinir bozucu diye belirtiyor. Bm Kid'in dayanıklılığına vurgu yapmasıyla eşdeğer bir şey.

Şu gördüğümüz Kid'in meyveyle yapabildikleri bana yeterli gelmiyor. Law'ın meyvesi daha baskın olur ve yener. Yapabileceklerini de görünce.

Trao bir kılıç ustası ve Kid kılıç ustaları için bir anti. Boyu kadar kılıcı olmayan Trao ne yapacak? Bana sorarsanız Kid tokatlar. Hem de Trao'nun kılıcını kullanarak yapar bunu. Zaten Linlin'e karşı Kid'e destek olan bir çar şeklinde yansıtıldı. Konumu belli oldu. Düşük zorlukta Kid alır derim.

Trao bir kılıç ustası ve Kid kılıç ustaları için bir anti. Boyu kadar kılıcı olmayan Trao ne yapacak? Bana sorarsanız Kid tokatlar. Hem de Trao'nun kılıcını kullanarak yapar bunu. Zaten Linlin'e karşı Kid'e destek olan bir çar şeklinde yansıtıldı. Konumu belli oldu. Düşük zorlukta Kid alır derim.
Law plastik tabak da kullansa bence room içinde güçleri aynı şekilde işler. Çok etkileyeceğini sanmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık