Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.3%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.2%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    305
Bm karşısında kid şov yapacak, law destek rolü oynayacak, son vuruşu da kid yapacak diyordum. Tam tersi olacak gibi. :/

Oda Kid'e baya bir destek veriyor. Karakter geri planda kalmasın diye uğraşıyor. Ama ne yazık ki, bu his okuyucuya geçmiyor. Benim açımdan Law bir adım önde şu an. Oda'nın, Kid'in meyvesine biraz daha kafa yorması lazım. Üstünde düşünülse baya bir saldırı çeşidi çıkar. Niye uğraşmıyor anlamadım. Kısacası Law alır. Adamda nasıl bir meyve varsa artık, amiral olsa sırıtmaz. Rosa arcında sırf bossu Luffy indirsin diye, Law'un karizmayı acayip çizdi Oda. Law'a karşı inanılmaz bir ön yargı var. Rosa olayı olmasa millet "Law amiral" diye ortalarda gezerdi.

Oda Kid'e baya bir destek veriyor. Karakter geri planda kalmasın diye uğraşıyor. Ama ne yazık ki, bu his okuyucuya geçmiyor. Benim açımdan Law bir adım önde şu an. Oda'nın, Kid'in meyvesine biraz daha kafa yorması lazım. Üstünde düşünülse baya bir saldırı çeşidi çıkar. Niye uğraşmıyor anlamadım. Kısacası Law alır. Adamda nasıl bir meyve varsa artık, amiral olsa sırıtmaz. Rosa arcında sırf bossu Luffy indirsin diye, Law'un karizmayı acayip çizdi Oda. Law'a karşı inanılmaz bir ön yargı var. Rosa olayı olmasa millet "Law amiral" diye ortalarda gezerdi.
Bu arc sonunda, Kid, Law'un Rosa sonundaki kadar karizma kurtarabilse öpüp başa koymak lazım. Oda çok pis yakıyor Kid'i. Ben Law olsam halime şükrederdim. :hhh:

Bu arc sonunda, Kid, Law'un Rosa sonundaki kadar karizma kurtarabilse öpüp başa koymak lazım. Oda çok pis yakıyor Kid'i. Ben Law olsam halime şükrederdim. :hhh:
Law inanılmaz seviye atladı. Kid geri planda kaldı şu an. Bence Oda kral hakinin yolunu yapıyor.
"Kid'in meyvesi yetersiz kaldı, ondan kral haki açtı" diyecek. Kid kral kral eklemezse bu arc, bir daha iflah olmaz. Bir sahil kasabasında hurdacı dükkanı açarak, hayatına devam eder. Dkdkdsk

- Nasıl da keeeyiflenmiş - Haaaaain fanlarıııı. Ağzıma dolandı birden.:ehe:
Lan ben ne zaman Doflamingo fanlığı yaptım da böyle konuşuyon. Çıkar göster.

Ayrıca Kid'in acıklı öyküsüne ya ağlamam gerek ya da gülmem. Ben de ikincini tercih ediyorum. Şurada ciddi ciddi adamın iradesinin büyük olduğunu söyleyip buna sığınan yorumlar gördüm.

Lan ben ne zaman Doflamingo fanlığı yaptım da böyle konuşuyon. Çıkar göster.

Ayrıca Kid'in acıklı öyküsüne ya ağlamam gerek ya da gülmem. Ben de ikincini tercih ediyorum. Şurada ciddi ciddi adamın iradesinin büyük olduğunu söyleyip buna sığınan yorumlar gördüm.
Hain rosi fanlığını kastettim bu taktiğin malesef yeterli değil demode oldu artık.Rosi fanlığını bırakıp tamamen Law fanı ol bizde konuşmayalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık