Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.3%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.2%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    305
kendi klasmanında ki adamların kılıcını asla alamaz... anca altını alır... mesela Hawkins çöpünü falan skskkks
Bu durumda biri bir kişinin kılıcını alabiliyorsa otomatikman onun klasının üstündedir mi diyoruz?
Kid'in kılıç ustasının elinden kılıcı alacak argümanı kadar saçma argüman görmedim daha. Zoro geliyor bir kılıç sallıyor dağı yarıyor. King'i kesiyor. Hayvan gibi fiziksel gücü var. Kid gelip manyetizmasıyla pıt diye elinden alacak Zoro'nun kılıçlarını. O kadar güçlü bir çekim olacak ki Zoro ya da bir başkası karşı koyamayacak elinden alınmasına. :D

Biraz sıkıca kavrasın zaten gitmez o kılıçlar Kid'e :d

Kid'in kılıç ustasının elinden kılıcı alacak argümanı kadar saçma argüman görmedim daha. Zoro geliyor bir kılıç sallıyor dağı yarıyor. Picayı kesiyor. Hayvan gibi fiziksel gücü var. Kid gelip manyetizmasıyla elinden alacak Zoro'nun kılıçlarını. O kadar güçlü bir çekim olacak ki Zoro ya da bir başkası karşı koyamayacak elinden alınmasına. :D

Valla bir şeyleri kesmesine bakarak kılıcına sahip olma gücü hakkında konuşulacaksa Law da yatayına kesiyor dağı ama onun kılıcını alabileceğinden bahsediliyor. Bu mümkünse Kid'in manyetizmasıyla kılıç alabilmesi çok da imkansız değil. Kaldı ki Luffy gibi gözlemde aşmış adamı Apoo gözgöre göre k.o. etmiş. O yüzden bana çok da imkansız gelmiyor böyle şeyler. Oda işte.
Ama bir karakterin kılıcını almak ondan güçlü olmak anlamına gelir mi? Ben buna takıldım sadece.

Bu durumda biri bir kişinin kılıcını alabiliyorsa otomatikman onun klasının üstündedir mi diyoruz?
Yalnız bu düz mantık olur... benim bahsettiğim klasman olayı... güç uygulayarak elinden almak. Yani Zoro o kılıçları tutuyorken... Kid istediği kadar çeksin alamaz. Zoro'nn gücü bna izin vermez ya da hakisi... :d
Kid'in kılıç ustasının elinden kılıcı alacak argümanı kadar saçma argüman görmedim daha. Zoro geliyor bir kılıç sallıyor dağı yarıyor. King'i kesiyor. Hayvan gibi fiziksel gücü var. Kid gelip manyetizmasıyla elinden alacak Zoro'nun kılıçlarını. O kadar güçlü bir çekim olacak ki Zoro ya da bir başkası karşı koyamayacak elinden alınmasına. :D

Bu dediklerin doğru v eyeterli bence... ama Sadece o da değil ki... Law mesela haki yüzünden bm ile kaido'nun yerini değiştiremiyordu... Belki kılıçlar hakiyle kaplanınca Kid de çekemiyordur...? :D

Valla bir şeyleri kesmesine bakarak kılıcına sahip olma gücü hakkında konuşulacaksa Law da yatayına kesiyor dağı ama onun kılıcını alabileceğinden bahsediliyor. Bu mümkünse Kid'in manyetizmasıyla kılıç alabilmesi çok da imkansız değil. Kaldı ki Luffy gibi gözlemde aşmış adamı Apoo gözgöre göre k.o. etmiş. O yüzden bana çok da imkansız gelmiyor böyle şeyler. Oda işte.
Ama bir karakterin kılıcını almak ondan güçlü olmak anlamına gelir mi? Ben buna takıldım sadece.
Çekim gücüne bağlı. Zoro gibi bir adamın buna izin verebileceğine inanıyor musun mesela ? Hani öyle bir çekim gücü olması lazım ki Zoroyla birlikte çekmesi lazım kılıcı. :D

Karşı koyduğun an çekmesine engel olabilirsin. Kid eğer gösterseydi bunu hak verirdim ama göstermedi. Napolyon'u Big Mom elinde değilken yapıştırıyor. Uyanışını kullandıktan sonra Law'ın kılıcını elinde görüyoruz mesela. Çok güçlü bir çekim gücü olsaydı bunu zaten yapardı . Karşı koyduğun an engel olabiliyorsun. Gayet basit bir mantık.

Çok güçlü bir çekim gücü olduğunu düşünmediğim için yapacağını inanmıyorum. Adam gücünü robot yapmak, el yapmak için kullanıyor. Çer çöp topluyor bir nevi :d

Çekim gücüne bağlı. Zoro gibi bir adamın buna izin verebileceğine inanıyor musun mesela ? Hani öyle bir çekim gücü olması lazım ki Zoroyla birlikte çekmesi lazım kılıcı. :D

Karşı koyduğun an çekmesine engel olabilirsin. Kid eğer gösterseydi bunu hak verirdim ama göstermedi. Napolyon'u Big Mom elinde değilken yapıştırıyor. Uyanışını kullandıktan sonra Law'ın kılıcını elinde görüyoruz mesela. Çok güçlü bir çekim gücü olsaydı bunu zaten yapardı . Karşı koyduğun an engel olabiliyorsun. Gayet basit bir mantık.

Çok güçlü bir çekim gücü olduğunu düşünmediğim için yapacağını inanmıyorum. Adam gücünü robot yapmak, el yapmak için kullanıyor. Çer çöp topluyor bir nevi :d
Benim neye inandığımı boşver yahu. Gözümle görmesem ben Apoo'nun Luffy'e geldiğini bağıra bağıra gösteren bir saldırıyla K.O. edeceğine de inanmazdım Luffy'nin gözleminden ötürü.
Kid'in hiçbir beklentiyi karşılayamadığı oy çokluğuyla net zaten. Tartışma ben Kid'in sanıldığının aksine Law'dan fiziksel olarak daha güçlü ve dayanıklığı olduğunu gösteren bir şey yok dedim diye ateşlendi. Düşün yani Kid'in gösterdikleri hakkındaki fikrimi.
Ama senin söylediklerin de kesin bilgi vermiyor. Law'ın kılıcını belki bilerek çekmedi. Adam meyveyi uyandırmış bir zahmet neyi çekip çekemeyeceğini seçebilsin. Öbür türlüsü Kid için bile fazla. :hhh:
Mama'nın kılıcını çekememiş olması da çok mesele değil. Henüz o da Law gibi yonkoulara haki yetiremiyor demektir. Yani Law'un şu ana kadar hakisinin yetmediğini gördüğümüz kişiler sadece Kaido ve Linlin'di. Üstelik adam ikisini de kesebildiği halde bunu yapamıyor düşün. Kid sırf Linlin'e haki yetiremiyor diye başka karaktere de haki yetiremeyeceğini söyleyemeyiz. Law mesele Kaido ve Linlin dışındaki herkesi canının istediği gibi her yere ışınlayabiliyor. Onlara hakisi yetiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık