Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.3%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.2%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    305
Law daha saldırı bazında önde. Daha etkili. Ama Kid ise daha dayanıklı. Olası bir dövüşte Law önde götürse de Kid dayanıklılığıyla Law'ı zor duruma düşürebilir. Tabi burda Law'ın kılıcını manyetizma ile kontrolünü kaybetmediği bir kurgu üzerine değerlendirdim.
Kid eğer h.hakiyi kullanırsa Law'ın net olarak önüne geçer.

Law daha saldırı bazında önde. Daha etkili. Ama Kid ise daha dayanıklı. Olası bir dövüşte Law önde götürse de Kid dayanıklılığıyla Law'ı zor duruma düşürebilir. Tabi burda Law'ın kılıcını manyetizma ile kontrolünü kaybetmediği bir kurgu üzerine değerlendirdim.
Kid eğer h.hakiyi kullanırsa Law'ın net olarak önüne geçer.
Law kılıcını kaptırmaz. Adamın kolu koptu ama hala kılıcını tutuyordu. Biz bunu bir de Kiku'da gördük öyle hatırlıyorum. Bu konuda takıldıkça Law'u artıları gözümde artıyor. Kılıcını sahip adamları severim.
İrade konusunda da Kid'i katladığı ortada. Kaido, Kid'de kral haki var demese hiç ihtimal de vermezdim hani.

Şu kiddin yaptıklarının aynısını Franky de robotuyla yapardı zaten. Kidd'in seviyesi Franky ayarıdır. Bu bölümde netleşti. Franky'nin robotu bile BM'yi oyalamaya yetmişti. Franky vs Kidd olsa Franky yeni oyuncakları ile üstünden geçer Kidd'in.

Kid bu kafaya sadece kolunu kaptırdığına şükretsin. G*t*nü de kestirebilirdi.

Law karşısında Kid'in meyvesinin grandline seviyesi meyveleri kadar bile değeri yok şu an. Sağdan soldan ne kadar hurda toplasa da Law böler atar zaten. Ee görünen kadarıyla Kid'in silahlanma seviyesini geçtim silahlanması daha güneş yüzü bile görmediği için Law'ın bölemez, yapamaz, silahlanmasını aşamaz diyebileceğimiz bir durumu da olmadığına göre Law yer Kid'i. Ta ki Kid yeni bir şeyler gösterene kadar. Onun da niteliğine bakılır. Yeni bir şey gösterdi diye hemen X karakterin önüne atılmaz biri. Bakıcaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık