Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Zamanında Kid demişim, hala diyorum. Magnetoya karşı şansı yok. Law'ın meyve çok enerji yiyor. Law tüm hayatını bir vs üzerine tasarlamış, onda da bir halt yapamadı.

@Monkey D. Luffy
Hacı Kid, Lufy ile bir şekilde paralel ilerlemeli, tabi yancı olmayacaksa. Sizin tayfadakiler yarın amiral sonra yonkou devirecek seviyeye gelecek. Zoro ve Sanji çok güçlü seviyelere gelecek, macera yaşayarak olacak hemde bu sefer 2 sene falanda geçmez. Ben zaman atlaması isteyenlerdenim ama olmazsa bu adamlar uçacak. Sizin tayfa macera ile güçlenebilirken Kid ve diğerleri 2 sene içinde macera yaşayarak neden güçlenmesin? Lufy'nin normal şartlarda amiral üstü olması gerekirdi ama ne hikmetse adada olamamış. En azından Ray'i yenmesi gerekirdi.
Magneto mu umarım Kaidou karşısında da Magneto olur . Bir vs çizerse Oda kesin çizmez. Kaidou bunlara bakar geçer.

Tayfalar çarpışsa Kid ler alır.1vs1 de çok kararsız kaldım.Kid egitim almadan yeni dünyaya girdi kolu verdi.Law da direk girmiş adam schibukai olmuş.Law çok zorda olsa alır gibi

Kid'in güçlü olduğu tayfasından belli.Killer gibi bir adamı var adamın kalibresi belli tayfası Law'ın tayfa gibi çöp değil.

Law D. farkıyla birşeyler yapar ama ciddi nedeni yoksa bu da işe yaramaz.
Bence dövüş Law Dof karşısındaki gibi yerde çaresizce yatarken biter.Kid ise bir uzvunu vermiştir.Sonuna kadar giden bir adam Kid.Kuzan vs Akainu gibi olur Kid kazanır.

Çok çekişmeli bir kapışma olur ki oy oranları da bunu gösteriyor, bence Luffy'nin rakibi Kidd alır. Bakınız bu adam bir ittifağın lideri konumunda, aynı şey Luffy içinde geçerli. Bana sorarsanız tüm süpernovaların birbirleriyle dövüşleri çekişmelidir, özellikle ilk üçünün. Uzun süren savaşın sonunda ayakta kalan Kidd olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık