Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Ben şu an'dan bahsediyorum dediğin gibi franky seviyesinin 1 tık üstü olabilir.
Lawın tayfa çok zayıf.
Diyorum ya Kid'in tayfa Zouda olsaydı şu an minklerin başına öyle bişey gelmezdi.Killer,Heat,Wire filan ağırlığı olan karakterler.Bana gülenleri öldürdüm diyen adama layık kişiler bunlar bence.Ki bu ağılıkları güçlerininde göstergesi diye düşünüyorum.Ağırlık nolacak bizim tayfayı görmüyormusun diyenler çıkabilir.Ama bizim tayfanın istisna durumları var.Bi kere Oda'nın bi amacıda bizi gülümsetmek.Bunuda bizim tayfa ile yapıyor işte.O yüzden bizimkiler ayrı tutulmalı.Ama bizimkiler dışında herhangi bi karakterin tayfasının böyle olması hiç hayra alamet değil o karakter için.Maalesef Law'ın tayfada o şekil.Bu sebeple Kid'n tayfa ağır diyorum zaten.

Bana bizim tüm tayfadan güçsüz gibi geldi.
Yok be öyle olsa Law tayfaya davet etmezdi.Luffy değil ki ağacı böceği tayfaya davet etsin Law.Bence Franky vardır.Hele Usopp'u Nami'yi görüntüsü ile döver.

Kid yeme yer la law'ı. Ayrıca Law'ın dahi olduğunu düşünmüyorum. Yagami light mı la bu :( vasat üzeri bir adamsan ve biraz haki öttürebiliyorsan indirirsin teke tekte lawı. Smoker hariç :( Bu arada chopper > lawın tayfa
yanlış örnek olmuş. lalak gibi atlarsan adama shanks olsan tek yersin böyle durumlarda. Az daha sugar da öttürüyordu lawı luffy'yi ona bakarsan.
Kimler mesela?Kimler Law'ı alabilir?Senin vasat üstü seviyen nedir?
Shanks örneğine değinmiyorum bile :/

MDL_Roronoa

Kimler mesela?Kimler Law'ı alabilir?Senin vasat üstü seviyen nedir?
Shanks örneğine değinmiyorum bile :/
oha ya bu kadar ciddiye alıp cevap yazacağınızı düşünmüyordum :D

"kid yeme yer lawı" lafına bir şey dememiş olmanız ilginç. :hoo:

Vay arkadaş law'ın kid gibi adamı ciddi ciddi yeneceğini iddia eden bu kadar adam olması çok ilginç gerçekten. Neymiş meyvesi çok iyiymiş, D'ymiş vs. Shabondy'den sonra adamı görmesek meyvesi bildiğin çöptü bu adamın, neler neler çıktı sonradan. Ama ne hikmetse kid sadece metal itecek ve çekecek, onun için kid güçsüz, meyvesi kötü. Dof'un meyvesinden bile neler çıkmışken, kid'in meyvesinden neler neler çıkmaz. Manyetizma, manyetik alan falan sadece metal çekip itmeye yarayacak değildir heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık