Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Arkadaşlar şimdi düşündümde Law fırlattığı bir hançerin Room içinde hızını değilde yerini değiştirirse ani suikastlar yapamaz mı ?
Misal Kid'e bir bıçak yolladı fakat bıçak daha Kidd Rippel yapacak kadar yakında değil ve Law aniden Room içinde bıçağın mesafesini bir anda Kidd'in yakınına taşıyamaz mı ? taşıdığı zaman bıçağın lawın elinden çıkarkenki hızı değişmez ise efsane olabilir.

Sen niye Kid i bu kadar büyütsün ki?
Aslında büyütmek değil de beklenti benimki. Law'ın esamesi okunmayacak lafı da abartı olsa da novalardan Luffy ile Kid tepede olacaklar ama ilk olarak Kid bence Luffy'nin önünde olacaktır. Sonrasında tabiki Luffy geçecektir Kid'i çok az da olsa. Kid'i yeni neslin Wb'si olarak görüyorum güç olarak.

Aslında büyütmek değil de beklenti benimki. Law'ın esamesi okunmayacak lafı da abartı olsa da novalardan Luffy ile Kid tepede olacaklar ama ilk olarak Kid bence Luffy'nin önünde olacaktır. Sonrasında tabiki Luffy geçecektir Kid'i çok az da olsa. Kid'i yeni neslin Wb'si olarak görüyorum güç olarak.
Ben onu Shiki gibi görüyorum açıkcası WB bana göre Law yav . Beklenti olarak benimde var beklentim adamların önüne pat diye
Kaido çıktı napacakları belli değil ya da Shanks hedefleri bu da ayrı merak ama cidden güç konusunda çok şey bekleme illa Law gibi teknikleri çıkar. Ama bana da balon çıkacakmış gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık