Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Luffy,Teach,Kid bunlar kesinlikle Zoro'dan güçlü olacaklardır seri sonunda. Kaido ölmezse o da güçlü olacaktır. Sonra Law seviyesinde olacaktır bence de Zoro. Bu da Shanks ile eşit düzeyde gibi bir şey oluyor benim gözümde. Ama senin dediğin gibi amiral ile yonkou arasında öyle fark görmüyorum o yüzden Akainu'da önünde olabilir. Gorosei'den de beklentim baya büyük. Ayrıca Dragon var Sabo var bunlar da yaşarlarsa Zoro'dan güçlü olacaklardır. Beklediğim Zoro seviyesi Rayleigh seviyesi. O da bence gençliğinde Shanks kadar güçlüdür. Bakalım neler çıkacak tabi :D
Bence yonkouların hepsi gidecek aga.
Sabo'yu geç :) Seri sonunda Saka'yı yener ancak. O da amiral üstü seviye demek. Hiç fena değil :flaugh: Ama Zoro senpai öyle mi ? Wano'dan sonra amiraller ifil ifil kaçar Roronoa Zoro denince :at:

Neyse çok şaabmıyım ben gece gece. 5-6 yıl sonra görüşelim :)

Bence yonkouların hepsi gidecek aga.
Sabo'yu geç :) Seri sonunda Saka'yı yener ancak. O da amiral üstü seviye demek. Hiç fena değil :flaugh: Ama Zoro senpai öyle mi ? Wano'dan sonra amiraller ifil ifil kaçar Roronoa Zoro denince :at:

Neyse çok şaabmıyım ben gece gece. 5-6 yıl sonra görüşelim :)
Yonkouları öldürebilir doğru diyorsun da Sabo güçlü olacaktır Zoro'dan bence.
Ayrıca amiralleri küçümsemek bence akıl karı değil karşısında yonkou olsa da.

Room içinde Kid'in kullanabileceği metallerle kendinin yerini değiştirerek büyük avantaj sağlar, Gamma Knife yediği zaman önce geçmiş olur.. Ancak Kid ne şekilde geliştirdi kendini bilmiyorum ama Magneto'dan yola çıkarsan kendini uçurma ve büyük metal nesleri kontrol etme vede birinin üstündeki metallerle onu çekip-itme (Naruto'dan Pain'in gücü gibi olmuş oluyor) özellikler olabiliteside var.

Oda yaratıcılığını konuştursun bakalım görecez. Ancak şimdilik LAW bariz önde.. bana göre.

Yonkouları öldürebilir doğru diyorsun da Sabo güçlü olacaktır Zoro'dan bence.
Ayrıca amiralleri küçümsemek bence akıl karı değil karşısında yonkou olsa da.
Her şey Wb'nin 2 yumruğu Yüzünden oldu :D Neyse çok konu dışı yaptık, az konu içi devam edelim. Hatta ben devam etmiyim işlerim var biraz onları hallediyim. Iyi geceler sana :)

Law gammayı çakar.
Psikopatlıksa law daha psikopat adamın geçmişine bak öyle sivil katletmekle olmuyo.
İradeyse law d daha güçlü iradesi vardır.
Meyvese law odada tanrı gibi kidd ise sadece metaller.

law bir d. , ama kidd özenle dizayn edilmiş e.oda tarafından luffynin yeni jenerasyonda eşite yakını gibi tasarlanmıs bir korsan. ikiside cok güclü sag kollara kaptanlık ediyorlar bu bile bir işaret gücleri için.

hani lawda houshoku olsa ekstra deriz d. tamam. yinede ben asıl houshoku varsa bunun yeni jenerasyonda luffy haric sadece kidde cıkacagına inanıyorum. yani kidd bence total güctede, hakidede lawı asar.

zaten e.oda 2 ittifak tasarladı. birinin lideri kidd, digerininki luffy. kiddin meyvesinide kücümsemeyin. kuja oklarına haki eklenebiliyor. eger yönetebildigi metal nesnelere haki dagıtabilirse kidd muazzam bir adam olur ;)

Gayet iddialıyım, Kidd Law'ı alamaz. Law'ın hayvani saldırıları var. Kidd'in alabilmesi için sağlam hakiye sahip olması gerekir. Ki şu aşamada o kadar güce sahip olduğunu sanmıyorum.

En sevdiğim vs şu an Law ı bir kenara bırakırsak Kid in meyve olarak ne yapabileceğini düşüyorum. Law odaları büyütmüş. Kidde çekimsel alanlarını büyütmüştür. Ama Law ın üstüne milyonlarca metal gönderse ne olur. Ya da metallerden farklı şeyler gönderse ne olur. Adam ada büyüklüğün de Oda açıyor. Onları mı kesemeyecek o yüzden Kid in ne derece geliştiğini merak ediyorum ama kesinlikle Law alır yani ... İş hakiye bakıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık