Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Onlar @nephie nin çevirileriydi aslında ben sadece blog yazılarını çeviriyordum. ToG bölümleri hem uzun hem de editlemesi zor, sayfalarda çok fazla alt metin ve ses efekti var. Sadece balonları çevir geç yapılsa seriye yazık etmek olur. Öyle olmasa çevirmen-editörün işi çıktığında, hastalandığında bir bölüm aksar zincirleme kaza olur: bir anda 2, 3 bölüm çıkarmak imkansız hale gelir. Bu da bizi çok iyi tanıdığımız Togsuz aylara sebep oluyor. Galiba diğer çeviri grupları da seriden korkuyor. Shiro güncele getirmiş seriyi, yeni site açıp kalan bölümleri orada yayınlayacaktı sonra ne oldu bilmiyorum valla.
Ahh Ahh çok güzel seri ama çevirisi zor ve parasız olduğundan takip edemiyoruz. Noveller gibi az premiumlu ve paralı yapsalar bence çok daha iyi olacak.

@Elodin yani kule dışında shinsoo diye bir güç yok. peki benzer bi güç var mı ? enryu nasıl bu kadar hakim bi şekilde kullandı shinsoo'yu ? yoksa başka bi teknik miydi ?

The gamer ve the legendary moonlight sculptor gibi Tog da sevdigim webtoonlardan.
Yanliz tog icin oyle boyle dediler soguttular. Hunterxhunter ve Sao cakmasi falan diyolardi. Okumadim izlemedim onlari ama neyse.
Rachel'a power up basmaya doyamadiklari icin o aralar birakmistim. Okumaya devam etmeye deger mi?
(Uzun sac Bam candir)

The gamer ve the legendary moonlight sculptor gibi Tog da sevdigim webtoonlardan.
Yanliz tog icin oyle boyle dediler soguttular. Hunterxhunter ve Sao cakmasi falan diyolardi. Okumadim izlemedim onlari ama neyse.
Rachel'a power up basmaya doyamadiklari icin o aralar birakmistim. Okumaya devam etmeye deger mi?
(Uzun sac Bam candir)
Sao dediğin Kirito lu Sao ise anime izleyen ergenlerdir. LMS ise zaten Novelden uyarlama, onun kalitesi Noveli okumak. Gamer ise çöp kusura bakma. Bunlar hep oyun tarzı şeyler ama Tog kendi gerçek dünyasına sahip. Kimse oraya online bağlanıp oynamıyor. Hunter en kaliteli mangalardan ama sen onu nasıl benzettin valla anlamadım. Sana bunları diyenleri ciddiye alma bence sallamışlar.

Sao dediğin Kirito lu Sao ise anime izleyen ergenlerdir. LMS ise zaten Novelden uyarlama, onun kalitesi Noveli okumak. Gamer ise çöp kusura bakma. Bunlar hep oyun tarzı şeyler ama Tog kendi gerçek dünyasına sahip. Kimse oraya online bağlanıp oynamıyor. Hunter en kaliteli mangalardan ama sen onu nasıl benzettin valla anlamadım. Sana bunları diyenleri ciddiye alma bence sallamışlar.
ToG seviyorum zaten. Webtoon olarak #1 benim icin. Ama one piece gibi her hafta okutmuyor kendini bana. Agustostan beri okumadim sanirim. Bolum birikip bi anda okuyorum.
Ve ayrica dedigim gibi tek bunaltan seyi Rachel'a zorla vasif yuklemeye calismalari idi.:hoo:
Hunter'i bi araya okuyacam nasipse. :sapkali:

Labsente

ToG seviyorum zaten. Webtoon olarak #1 benim icin. Ama one piece gibi her hafta okutmuyor kendini bana. Agustostan beri okumadim sanirim. Bolum birikip bi anda okuyorum.
Ve ayrica dedigim gibi tek bunaltan seyi Rachel'a zorla vasif yuklemeye calismalari idi.:hoo:
Hunter'i bi araya okuyacam nasipse. :sapkali:
Alt metni bayağı zayıf bu yüzden sürekli okutmaması normal. Ama hikaye akışı güzel ve kendini tekrar etme durumu açıkçası bence var sebebini söylersem spoiler'a girer. Alt metni oturduğu zaman daha güzel olur.

Alt metni bayağı zayıf bu yüzden sürekli okutmaması normal. Ama hikaye akışı güzel ve kendini tekrar etme durumu açıkçası bence var sebebini söylersem spoiler'a girer. Alt metni oturduğu zaman daha güzel olur.
Tog için diyorsan ben daha kendini tekrar ettiği bir Arc görmedim. Kat çıkmak gerekse bile hep farklı hikayeye değindi. Rachel kovalamacası diyorsan o tekrar sayılmaz. Nerde tekrar ediyor merak ettim bana söyler misin? Spoiler butonu var bir şey olmaz yazabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık